Menu

Suszarka łazienkowa ELEKTRA CX 700c 95W chrom

Cechy produktu
  • Producent ELEKTRA 
Opis
dane technologiczne:
Moc: 130W
Kolor: Chrom
rozmiary: 527mm x 697mm
użycie
Ze względu na stylistykę zalecane do dogrzewania pomieszczeń łazienkowych, toalet, kuchni, szatni, pomieszczeń funkcjonalności publicznej takich jak zakłady fryzjerskie.
Suszenie ręczników, płaszczy kąpielowych, bielizny, garderoby itp.
Wieszak na ręczniki.Suszarki łazienkowe ELEKTRA mają atest uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa VDE. Przeprowadzone badania i testy zapewniają bezpieczny komfort grzejny. W podstawowej ofercie dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i chromowana.Suszarki ELEKTRA CX zostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne urządzenia cieplne dodające elegancji pomieszczeniom łazienkowym. Są niezawodne w sezonie i poza sezonem cieplnym. Ich odrębność i niezależność od istniejącego systemu ogrzewania umożliwia pracę poprzez cały rok, za każdym razem wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ich użycia. Ponadto staną się nadzwyczajnym wieszakiem na ręczniki. Specjalna budowa zezwala na niezwykle prędkie osiągnięcie wymaganej temperatury.
Do zalet suszarek łazienkowych ELEKTRA należy łatwość montażu. Suszarki montuje się na ścianie, na specjalnych uchwytach. Do każdego zestawu, oprócz uchwytów załączone są estetyczne części w odcieniu grzejnika, które maskują części łączące takie jak: śruby i wkręty. Podłączenie grzejnika do sieci zasilającej ~230V odbywa się za pomocą przewodu zakończonego wtyczką z uziemieniem.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.