Menu

Suszarka łazienkowa ELEKTRA CX 800 175W biała

Cechy produktu
  • Producent ELEKTRA 
Opis
dane technologiczne:
Moc: 175W
Kolor: Biała
wymiary: 527mm x 997mm
wykorzystanie
Ze względu na stylistykę zalecane do dogrzewania pomieszczeń łazienkowych, toalet, kuchni, szatni, pomieszczeń użyteczności publicznej takich jak zakłady fryzjerskie.
Suszenie ręczników, płaszczy kąpielowych, bielizny, garderoby itp.
Wieszak na ręczniki.Suszarki łazienkowe ELEKTRA mają atest uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa VDE. Przeprowadzone badania i testy gwarantują bezpieczny komfort grzejny. W podstawowej ofercie przystępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i chromowana.Suszarki ELEKTRA CX zostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne urządzenia cieplne dodające elegancji pomieszczeniom łazienkowym. Są bezawaryjne w sezonie i poza sezonem cieplnym. Ich odrębność i niezależność od istniejącego systemu ogrzewania umożliwia pracę poprzez cały rok, zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ich wykorzystania. Ponadto staną się nadzwyczajnym wieszakiem na ręczniki. Specjalna budowa umożliwia niezwykle szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury.
Do zalet suszarek łazienkowych ELEKTRA należy łatwość montażu. Suszarki montuje się na ścianie, na specjalnych uchwytach. Do każdego zestawu, oprócz uchwytów załączone są estetyczne komponenty w kolorze grzejnika, które maskują części łączące takie jak: śruby i wkręty. Podłączenie grzejnika do sieci zasilającej ~230V odbywa się przy pomocy przewodu zakończonego wtyczką z uziemieniem.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.