Menu

VILEDA Suszarka do ubrań Magnum

Cechy produktu
  • Producent VILEDA 
Opis

Suszarka na pranie Vileda Magnum. Nowe rozwiązanie na obszerne pranie – najmocniej pojemna suszarka w swojej klasie. Zrównoważona rozkładana suszarka. 24 metrów powierzchni suszenia daje możliwość zamieszczenia na niej 2-3 pełnych prań.

pojemność. Obfita suszarka Magnum zmieści obrusy i mniejszą pościel bez konieczności składania. Ergonomia. Podwyższony stelaż suszarki na paranie umożliwia suszenie długich rzeczy, np. Spodni czy sukienek.

Łatwiejsze prasowanie. Suszarka na pranie Magnum jest wyekwipowana w obszerne, aluminiowe linki, co uniemożliwia powstawaniu zagnieceń na częściach garderoby, a na skutek czego ułatwia prasowanie. Wygoda. Kółka w które zaopatrzona jest suszarka, ułatwiają jej przenoszenie nawet z rozwieszonym praniem.

Wyposażenie. Suszarka na pranie posiada blokadę skrzydeł dla łatwiejszego przechowywania. Jest także zaopatrzona w dodatkowe wieszaki na drobną bieliznę czy skarpetki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.