Menu

BaByliss AS136E

Cechy produktu

  • Producent BaByliss 
  • Moc 1000 W

Opis

Gdy rano spieszysz się do pracy czy do szkoły, nie masz już czasu na suszenie włosów, tym bardziej na ułożenie spektakularnej fryzury. Zamień kilka sprzętów na jeden. Suszarko-lokówka BaByliss AS136E o mocy 1000 W służy do tworzenia loków, a także objętości. Lokówka mieści 4 końcówki: szczotke do prostowania, krągłą szczotke dla zwiększenia objętości, stożkowe mocowanie do zwijania i koncentrator do suszenia wstępnego. {pomocn|przydatn)e, bo codziennie wychodzisz z domu z inną fryzurą. Aby wymodelować włosy, wybierz 2 ustawienia temperatury i 2 tryby suszenia. Podczas suszenia masz dodatkową swobodę ruchów. Suszarko-lokówka BaByliss AS136E posiada obracający się przewód o długości 2.5 metra....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.