Menu

ETA FENITE AIR BRUSH 632290000

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

Udziel swoim zębom tą najkorzystniejszą opiekę
przełomowa technologia w opiece o higienę dentalną. Genialna przy prewencji i rozwiązywaniu kłopotów stomatologicznych.
Jeżeli masz wrażliwe zęby a szukasz adekwatnego typu do ich czyszczenia, to właśnie szczoteczka ETA SONETIC jest ta właściwa. Szczoteczka eliminuje płytkę nazębną a czyści i przestrzenie międzyzębne lepiej, aniżeli normalne ręczne szczoteczki. Pomaga w prewencji przeciwko próchnicy, kamieniu zębnemu, krwawieniu dziąseł, zapaleniu dziąseł, zapachu z ust i parodontozie. Ma trzy tryby czyszczenia: intensywne i oszczędne czyszczenie oraz tryb masażu dla lepszego przekrwienia dziąseł. Zdrowe dziąsła bowiem oznaczają zdrowe zęby. Głowica szczoteczki jest specjalnie zaprojektowana tak,precyzyjnie kopiowała kształt zębów i linię dziąseł. Znakomicie tak wyeliminuje wszystkie nieczystości.

Mądra a efektywna szczoteczka
Centrum ustne jest kombinacją sonicznej szczoteczki do zębów i irygatora, które są oszczędne przy czyszczeniu zębów i dziąseł. Dzięki technice microBUBBLES i sonicznej technologii MOVE+ potrafi czyścić zęby nawet 31 000 ruchami za minutę a bardziej efektywnie tak zlikwidować płytkę nazębną i bakterie. Ma niezwykle długie wytrzymanie doładowania dzięki akumulatorowi Li-ion 3,7 V. Mądry 2-minutowy czasownik z 30 sekundowymi interwałami równomiernie czyści poszczególne części jamy ustnej. Idealna do codziennej higieny ustnej, do czyszczenia implantów, aparatów wyrównujących, mostków i koronek.
Irygator jest delikatny i nie drażni. Czyści ciśnieniem wody a dlatego przedostanie się i do tych najwęższych szczelinek a świetnie tak wyczyści i miejsca, gdzie szczoteczka się niedostanie. Do zasobnika zmieści się 150ml wody a aby nie osadzał się kamień wodny, jest irygator wyekwipowany mini filtrem.

Kompletne wyposażenie
Do kompletnego i wydajnego wyczyszczenia zębów znajdują się w pakowaniu trzy głowice szczotki z kolorowym rozróżnieniem i z korzystnej jakości szczecinkami, trzy dysze ustne, jedna nasada do czyszczenia języka i dysza ortodontyczna do aparatów wyrównujących. Do szczoteczek jest dostarczany także stojak do ładowania z bezprzewodową technologią i przestrzenią do odkładania wyposażenia. Ma także sygnalizację świetlną eksploatacji i ładowania.
ETA na ten produkt udziela uzupełniającą przedłużoną gwarancję 3 lata na akumulator. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.