Menu

KeraShine HP8667/00 Suszarko-lokówka PHILIPS

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Moc 800 W
  • Ilość nasadek
  • Regulacja temperatury tak 
Opis

subtelne działanie — połyskujące włosy i uniwersalna stylizacja Jednoczesne suszenie i modelowanie — jonowa suszarko-lokówka Philips KeraShine zezwala na suszenie i modelowanie za jednym razem oraz zapewnia maksymalną pielęgnację włosów.

Dzięki 3 nasadkom możnakreować atrakcyjne, naturalne fryzury.Korzyści: 3 nasadki Care Edition Jonowa warstwa ceramiczna z keratyną atrybuty produktu: Ochronna powłoka ceramiczna z keratynąOchronna warstwa ceramiczna z keratyną gwarantująca ulepszoną pielęgnację włosówLepsza pielęgnacja jonowa zapewnia proste i połyskujące włosyPielęgnacja jonowa pozwala na suszenie włosów bez ich elektryzowania.

Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, ulepszają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. Na skutek czego włosy stają się cudownie połyskujące, gładkie i proste.

najkorzystniejsza temperatura do suszenia włosów dzięki funkcji ThermoProtectFunkcja kontroli temperatury ThermoProtect gwarantuje optymalną temperaturę suszenia i dopełniającą ochronę przed przegrzaniem włosów.

Przy identycznym, solidnym nadmuchu powietrza uzyskasz produktywne suszenie bez niszczenia włosów.Moc 800 W gwarantuje przepiękne efekty stylizacjiTa suszarko-lokówka o mocy 800 W tworzy strumień powietrza o stosownym natężeniu, a także finezyjną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz radować się efektownymi włosami.

Termoszczotka o średnicy 38 mm zapewnia gładkie włosyTermoszczotka ma bardzo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka powoduje, że jest to doskonałe narzędzie do stylizacji zezwalające kreować gładkie fryzury i fale.

Szczotka z wysuwanymi ząbkami nietrudne podkręcanie włosówTa prosta w obsłudze suszarko-lokówka łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc prosto wysunąć lokówkę z włosów.

Rezultat to spektakularne, elastyczne loki. Wąski koncentrator zagwarantuje aktywny nadmuch powietrzaDziałanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na potężne obszary.

To pozwala na staranne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.Ustawienie chłodnego powietrza zezwala na łagodne suszenieUstawienie chłodnego powietrza zezwala na suszenie włosów w stosunkowo niskiej temperaturze, aby do minimum ograniczyć ich uszkodzenia.

Funkcja ta jest istotnie przydatna w sytuacji włosów cienkich, suchych lub zniszczonych. Jest to nieprzeciętne ustawienie na lato!Obrotowe połączenie przewodu sieciowego uniemożliwia plątaniu przewodówPrzydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać kablem, dzięki czemu przewody nie plączą się.Trzy regulowane ustawienia temperatury i prędkości pokaźniejszą kontrolęWymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu uzyskania wyśmienitego efektu końcowego.

Trzy dostosowywane ustawienia pozwalają precyzyjnie wykonać wyśmienitą fryzurę, dostosowaną do Twoich potrzeb.2 lata ogólnoświatowej gwarancji2 lata ogólnoświatowej gwarancji.kabel o długości 1,8 m gwarantuje dużą elastycznośćPrzewód o długości 1,8 m gwarantuje dużą sprężystość.Zaczep do zawieszania umożliwia komfortowe przechowywaniePokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu pozwala na zawieszenie urządzenia, co jest istotnie przydatne w domu albo podczas pobytu w hotelu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.