Menu

Styler Philips HP8662/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Moc 800 W
  • Ilość nasadek
  • Regulacja temperatury tak 
  • Kolor biały 
Opis

Suszarko-lokówka HP8662/0
Jednoczesne suszenie i modelowanie — nowa suszarko-lokówka Philips Essential Care pozwala na suszenie i modelowanie za jednym razem oraz zagwarantuje maksymalną pielęgnację włosów. Dzięki 3 nasadkom możnakreować ładne, naturalne fryzury.

- EssentialCare
- Jonowa

Lepsza pielęgnacja jonowa zapewnia proste i lśniące włosy
Pielęgnacja jonowa umożliwia suszenie włosów bez ich elektryzowania. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, udoskonalają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. W efekcie włosy stają się cudownie błyszczące, gładkie i proste.

najkorzystniejsza temperatura do suszenia włosów dzięki funkcji ThermoProtect
Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect gwarantuje słuszną temperaturę suszenia i dopełniającą ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, solidnym nadmuchu powietrza uzyskasz sprawne suszenie bez niszczenia włosów.

Moc 800 W zagwarantuje ładne efekty stylizacji
Ta suszarko-lokówka o mocy 800 W generuje strumień powietrza o stosownym natężeniu i delikatną moc suszenia, dzięki temu każdego dnia możesz radować się błyskotliwymi włosami.

Termoszczotka o średnicy 38 mm gwarantuje gładkie włosy
Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka sprawia, iż jest to nadzwyczajne narzędzie do kreacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale.

Szczotka z wysuwanymi ząbkami nieskomplikowane podkręcanie włosów
Ta prosta w obsłudze suszarko-lokówka łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc łatwo wysunąć lokówkę z włosów. Rezultat to piękne, elastyczne loki.

Wąski koncentrator zagwarantuje intensywny nadmuch powietrza
Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza przez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na potężne obszary. To umożliwia precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

Ustawienie chłodnego powietrza pozwala na łagodne suszenie
Ustawienie chłodnego powietrza zezwala na suszenie włosów w stosunkowo niskiej temperaturze, by do minimum ograniczyć ich uszkodzenia. Funkcja ta jest nad wyraz przydatna w sytuacji włosów cienkich, suchych lub zniszczonych. Jest to rewelacyjne ustawienie na lato!

Obrotowe połączenie przewodu sieciowego uniemożliwia plątaniu przewodów
Przydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać przewodem, dzięki temu przewody nie plączą się.

Trzy regulowane ustawienia temperatury i prędkości pokaźniejszą kontrolę
Wymaganą prędkość i temperaturę można przypasować w celu uzyskania nadzwyczajnego efektu końcowego. Trzy regulowane ustawienia pozwalają dokładnie wykonać idealną fryzurę, przypasowaną do Twoich potrzeb.

przewód o długości 1,8 m zapewnia dużą rozciągliwość

Zaczep do zawieszania umożliwia komfortowe przechowywanie
Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu zezwala na zawieszenie urządzenia, co jest wyjątkowo przydatne w domu albo podczas pobytu w hotelu.EAN: 8710103679288
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: HP8662/00
Moc: 800 W
Regulacja temperatury: Tak
ilość ustawień temperatury: 3
liczba prędkości nawiewu: 3
Zimny nadmuch: Tak
Jonizacja: Tak
Obrotowy kabel: Tak
Kolor: Biały
Pozostałe cechy: - Funkcja Thermoprotect- Zaczep do zawieszania
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.