Menu

Suszarko-lokówka BABYLISS AS952E

Cechy produktu
  • Producent Babyliss 
  • Moc 650 W
  • Kolor złoty 
Opis

mistrzowskie suszenie Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do fryzjera? Zamień swoją łazienkę w mini salon fryzjerski dzięki optymalnej suszarko-lokówce. Suszenie włosów to dla wielu osób składnik codziennej pielęgnacji.

Dlatego tak stanowczo ważna jest adekwatna suszarka, która zapewni maksymalną ochronę włosów. Tylko wtedy zawsze będziesz wyglądać jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Dzięki ceramicznej szczotce obrotowej, której miękkie włosie delikatnie przytrzymuje, kontroluje i wygładza włosy, taki efekt osiągniesz bez najmniejszego trudu!

Moc suszarko-lokówki BABYLISS AS952E to 650 W, dzięki czemu suszenie jest prędkie i wydajne. Jonizacja technika jonowa uwalnia jony kondycjonujące, które uniemożliwiają elektryzowaniu się włosów i zwiększają lśnienie podczas stylizacji.

Możesz zapomnieć o nielubianym puszeniu fryzury. Dzisiaj zawsze będziesz wyglądać elegancko. Wymienne szczotki Możesz wymyślać zróżnicowane fryzury, ponieważ dwie wymienne obrotowe szczotki znajdujące się w pakiecie dają Ci obszerne możliwości wyboru adekwatnej kreacji.

Są one ceramiczne, a także obracają się w obydwu kierunkach. Jedna ma średnicę 50 mm, natomiast druga 40 mm. Dzięki osłonie szczotki są adekwatnie zabezpieczone w trakcie przechowywania. Regulator temperatury Masz do dyspozycji dwa ustawienia temperatury, dlatego skonsolidujesz ją do swojego rodzaju włosów.

Do tego strumień chłodnego powietrza utrwali efekt końcowy i gotowe! Air Flow technika Air Flow polega na tym,poprzez trafnie zaprojektowane otwory wentylacyjne emisja gorącego powietrza jest równomierna i nie tworzą się tzw: hotspoty.

Twoje włosy są pod wpływem powietrza o takiej samej temperaturze na całej ich długości. Technologia ta sprawia, iż suszarko-lokówka BABYLISS AS952E jest efektywniejsza, tzw: wyrzut powietrza jest wyższy aniżeli wskazywałaby na to moc suszarko-lokówki.

Ergonomia i funkcjonalność Lekka konstrukcja suszarki i długi kabel zasilający gwarantują Ci wygodne i wygodne wykorzystywanie. Kształt suszarki jest nad wyraz użyteczny. Jej rączka została zaprojektowana w taki sposób,wspaniale leżała w dłoni.

Łatwo jest nią na dodatek manewrować, ponieważ jej kabel ma 2,5 metra....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.