Menu

DULUX D/E 26W/830 Osram

Cechy produktu

  • Producent OSRAM 

Opis

Świetlówka kompaktowa G24q 10W-26W 4-kołkowa DULUX D/E - markowy produkt OSRAM Te nowoczesne świetlówki energooszczędne mogą być zasilane z akumulatorów, baterii słonecznych i z sieci. Są dostosowane do wysokich i niskich napięć zasilających, np.

przy użyciu ACCUTRONIC. Posiadają możliwość pełnego ściemniania. Pod względem budowy i mocy odpowiadają OSRAM DULUX D. Wykorzystanie niezależnych stateczników elektronicznych umożliwia podłączenie do każdego typu zasilania elektrycznego.

sieci zasilającej, akumulatorów, baterii i instalacji słonecznych. Można je stosować w domach towarowych i biurowcach jako oświetlenie awaryjne, zasilane akumulatorem i z zewnętrznymi ściemniaczami.

- przy zastosowaniu statecznika elektronicznego dziesięciokrotnie wyższa odporność w porównaniu z żarówkami klasycznymi o porównywalnej jasności - wysoki komfort oświetlenia dzięki zaimplementowaniu statecznika elektronicznego - skrócony korpus trzonka pozwala na użycie świetlówek dwukołkowych w nowej oprawce D/E, pasuje jeszcze do starej oprawki D/E - podwójny strumień światła przy takiej samej długości zabudowy, jak OSRAM DULUX S/E.

- strumień światła od 600 do 1800 Im. - dzięki analogicznej konstrukcji, jak OSRAM DULUX D umożliwia użycie takich samych opraw do oświetlenia awaryjnego - jednostronny trzonek 4-kołkowy G24q. Klasa wydajności energetycznej: A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.