Menu

FC 22 W/865 2GX13

Cechy produktu

  • Producent OSRAM 

Opis

Świetlówka kołowa 2Gx13 LUMILUX T5 FC Circline Designerzy i architekci poszukują niebanalnych alternatyw dla konwencjonalnych pasm świetlnych. Istotnie pożądane są okrągłe żarówki o możliwościach harmonijnej integracji.

W oparciu o LUMILUX® T5 HO® OSRAM stworzył więc świetlówkę kołową LUMILUX® T5 FC® (Fluorescent Circline) przystępną w dwóch średnicach. Na okrągło dobre rozwiązania innowacyjne rozwiązanie dla projektantów oświetlenia i architektów szukających niekonwencjonalnych opraw oświetleniowych innych, aniżeli pasma świetlne lub kwadratowe rastry, o uniwersalnym zastosowaniu, dających silne światło o mocach 22 W, 40 W i 55 W.

Kołowy kształt świetlówek LUMILUX® T5 FC® pozwala na konstruowanie okrągłych opraw oświetleniowych, w których kierunek padania światła pozostaje neutralny. Cienkie świetlówki, płaskie oprawy oświetleniowe Średnica rury świetlówki LUMILUX® T5 FC® wynosi zaledwie 16 mm, co umożliwia tworzenie płaskich, zwartych opraw oświetleniowych o wysokiej produktywności.

Dzięki tak progresywnemu produktowi, wielu producentów opraw oświetleniowych wprowadziło na rynek oprawy przewidziane do świetlówek kołowych LUMILUX® T5 FC® o niekonwencjonalnym designie i wysokiej sprawności.

Ściemniana: tak Współczynnik oddawania odcieni: 89 wytrzymałość: 16 000 godzin z natychmiastowym startem statecznika elektronicznego klasa efektywności energetycznej: A przy 22 W, 40 W, B przy 55 W Wskazówka: Żarówek nie wolno wyrzucać do zwykłych śmieci gospodarskich.

Klasa skuteczności energetycznej: A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.