Menu

54131 Hub USB HAMA

Cechy produktu

  • Producent HAMA 
  • Rodzaj hub 

Opis

hub firmy hama pozwala na połączenie aż 4 urządzeń jednocześnie do jednego gniazda usb. Zagwarantuje wysoką szybkość przesyłu informacji. Oddzielny wyłącznik zasilania zezwala na energooszczędne stosowanie maszyn.korzyści: hub umożliwia podłączenie do 4 urządzeń równocześnie, (np.

mysz, klawiatura, drukarka, pamięć usb) do portu usb wysoka prędkość transferu informacji do 480 mbps dodatkowy przewód usb do połączenia z pc / laptopem oddzielny wyłącznik zasilania zezwala na energooszczędne użytkowanie maszyn górne gniazdo proste i komfortowe podłączanie od góry sprzętów usb obszerny odstęp między gniazdami przystępne przyłączania szerokich wtyków usb dioda funkcyjna led oznajmia o stanie urządzenia kabel micro-usb można zastosować do podłączenia samrtfona do komputera/ładowarki zintegrowany kabel usb umożliwiający łączność z komputerem przetestowane dla usb 2.0, wstecznie kompatybilne z usb 1.1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.