Menu

8-port 10/100 PoE Switch

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

8 portowy przełącznik PoE TL-SF1008P TL-SF1008PWyróżnione funkcje:- 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af; rozbudowa domowych i biurowych sieci- Nie wymagany montaż ani konfiguracja urządzenia wykorzystanie artykułuPrzełącznik PoE TL-SF1008P ma 8 portów RJ45 o szybkości 10/100Mb/s, nie wymagających konfiguracji.

4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik samoczynnie wykrywa urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w energię. Pozwala to zwiększyć zasięg sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazd albo linii zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP, itp.

Zasada działaniaPrzełącznik posiada 8 portów RJ45 z funkcją samoczynnej negocjacji prędkości połączeń. 4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik samoczynnie namierza urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w energię.- uniemożliwianie przeciążeniom Przełącznik ma funkcję priorytetowania*, dzięki której zabezpiecza system w momentach przeciążenia.

zużycie mocy maszyn zasilanych przez PoE wynosi do 57W. Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie zasilane są w pierwszej kolejności.- Priorytetowanie portówPriorytety portów: port-1>port-2>port-3>port-4.

Funkcja ta zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Np. Porty 1,2 i 4 pobierają po 15,4W (maksymalna wartość dla portu wynosi 15,4W), wówczas system wykorzystuje 46,2W (dioda LED PoE zaświeci się na czerwono).

Jeżeli do portu 3 podłączone zostanie urządzenie pobierające 12W, system odetnie zasilanie od portu 4. Port 1 i 2 będą więc zasilane 15,4W, port 3 - 12W, natomiast port 4 zostanie odłączony od zasilania.Prosta obsługaPrzełącznik TL-SF1008P jest prosty w instalacji i obsłudze.

Nie wymagana konfiguracja ani montażu. Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 8 portowy przełącznik typu desktop TL-SF1008P 10/100M z czterema portami PoE stanowi doskonałe rozwiązanie do rozbudowy domowej albo biurowej sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.