Menu

Baseus Meteorite Shimmer Adapter HDMI WIFI 5G Smart TV Stream 4K30HZ Mirror Screen Multi Screen

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Przenieś się na obszerny ekran

Adapter Baseus do bezprzewodowego udostępniania ekranu smartfona na telewizorze daje możliwość przesyłania obrazu w jakości 4K HD bez opóźnień. Obsługuje urządzenia jednocześnie z Androidem, jak i z iOSem, co zagwarantuje szeroką kompatybilność.


Dwie możliwości

Adapter można wykorzystywać do udostępniania ekranu ze smartfona. W ten sposób przy pomocy Bluetooth możemy podłączyć do smartfona kontroler, a łącząc się z adapterem za pośrednictwem Wi-Fi otrzymamy prawdziwą konsolę do grania. Drugą możliwością wykorzystania adaptera jest funkcja multi-screen, która jest wyjątkowo komfortowa w trakcie odtwarzania filmów, ponieważ w ten sposób nie ma potrzeby, żeby pauzować film za każdym razem, gdy przyjdzie nam na telefon wiadomość. Odbieramy i odpisujemy, a film nieprzerwanie odtwarzany jest na telewizorze.


Jakość 4K

Większość filmów nagrywanych jest w standardzie 24 klatek na sekundę, adapter Baseus, dzięki częstotliwości odświeżania na poziomie 30 Hz, daje możliwość odtwarzania bez pominięcia żadnej klatki choćby w 30 fpsach. Doświadcz filmowej jakości 4K na obfitym ekranie.


Najświeższe dane

Adapter pozwala na na dodatek podłączenie telefonu do ekranu w komputerze pokładowym samochodu. W ten sposób możesz w czasie rzeczywistym udostępniać nawigację ze smartfona, dzięki czemu zyskasz jeszcze bardziej aktualne informacje o drodze i ewentualnych korkach, aniżeli przy korzystaniu z zainstalowanej w samochodzie nagwiacji.


Dwa pasma

Urządzenie obsługuje pasmo 2.4G, a także 5G. Samoczynnie analizuje jakość sygnału i przełącza na to pasmo, które jest bardziej stabilne, dzięki temu zyskujemy najkorzystniejszy możliwy sygnał.


Bez opóźnień

zaimplementowane podzespoły zezwalają na płynne przesyłanie dźwięku i obrazu bez opóźnień, dzięki temu obraz jest świetnie zgrany z dźwiękiem.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.