Menu

Baseus Round Box | Hub Adapter Rozdzielacz USB-A do USB 3.0 + 3x USB 2.0 - Czarny \ USB-A

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Rodzaj hub 

Opis

Funkcjonalność

Hub 4 w 1 USB marki Baseus został zaprojektowany z myślą o wysokiej prędkości transferu informacji, mnogości portów i kompaktowej i stylowej budowie. Hub zaopatrzony został w jedno gniazdo USB 3.0 i trzy gniazda USB 2.0. Obsługa portu USB 3.0 umożliwia transfer danych aż do 5 Gb na sekundę. Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows (XP...10), Mac OS i Linux. Dzięki technice Plug&Play nie jest wymagana instalacja dopełniającego oprogramowania. Hub posiada również dopełniające gniazdo microUSB, dzięki któremu możliwe jest podłączenie dysku zewnętrznego o pojemności do 4 TB.

Wykonanie premium

Wysoka jakość materiałów, nieduży wymiar i elegancji wygląd pozwalają wziąć go ze sobą wszędzie tam gdzie tylko może być {pomocn|przydatn)y. Delikatne podświetlenie pozwala na bezproblemowe korzystanie również w nocy. Zastosowanie trwałych materiałów i wysokiej jakości wykonanie zapewnia wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Przewód długości 15 centymetrów pozwala na podłączenie go w pobliżu naszego komputera. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość podłączenia do niego praktycznie każdego urządzenia korzystającego z zasilania gniazdem USB (lampy, drukarki itd.).Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.