Menu

D-LINK DGS-1008D >> PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

  • Funkcja oszczędzania energii obniżająca zużycie mocy nawet o 27%.
  • 8 gigabitowych portów Ethernet
  • Instalacja rodzaju "podłącz i pracuj"

8-portowy biurkowy przełącznik gigabitowy (wersja Green Ethernet)
Przełącznik biurkowy DGS-1008D (wersja Green Ethernet) to rozwiązanie dla biur domowych, a także drobnych i przeciętnych firm, które realizuje koncepcję oszczędności energii w obszarze sieci.

Funkcje oszczędzania energii
Przełącznik DGS-1008D (wersja Green Ethernet) reaguje na wyłączenie podłączonego urządzenia, ustawiając optymalny port w stan gotowości, który wymaga mniejszej mocy.

w dodatku przełącznik jest w stanie określić długość kabla ethernetowego i dopasować do niej zużycie mocy, co pozwala zniżyć nadmiarową moc, która byłaby rozpraszana w postaci ciepła.

Te dwie funkcje pozwalają łącznie ograniczyć zużycie mocy przełącznika choćby o 27%

8 miedzianych portów gigabitowych
Dzięki zastosowaniu do transmisji skrętek miedzianych kategorii 5 lub wyższej tych osiem portów zezwala na szybkie uzyskanie w serwerach połączeń gigabitowych bez potrzeby instalowania nowych, kosztownych kabli światłowodowych.

Porty gigabitowe gwarantują serwerom wydzielone pasmo 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym. Dzięki temu stacje robocze posiadają jednoczesny dostęp do informacji na serwerze bez "wąskich gardeł".

Kontrola przepływu IEEE 802.3x
Funkcja ta zezwala na regulowanie przepływu informacji pomiędzy przełącznikiem i serwerem w celu zagwarantowania niezawodnej transmisji. Przy 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym przełącznik zapewnia prędkie łącza danych z serwerami z nieznacznym poziomem utraty danych w czasie transmisji.

samoczynne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX)
Wszystkie porty obsługują samoczynne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX). Usuwa to konieczność stosowania kabli krosowych lub portów do łączy nadrzędnych (uplink). Każdy port można po prostu zintegrować z serwerem, koncentratorem lub przełącznikiem przy pomocy zwykłego kabla bezpośredniego typu skrętka.

Instalacja typu "podłącz i pracuj"
Przełącznik łączy się bez problemów z dotychczas użytkowanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma zapotrzebowania podmiany sprzętu albo oprogramowania. Sieć można uruchomić w kilka minut - wystarczy podłączyć kable do przełącznika.EAN: 0790069252747
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: DGS-1008D/E
Specyfikacja technologiczna: 8 portów 10/100/1000Base-TMagistrala przełączająca 10GbpsDo 46% mniejszego zużycia energii poprzez przełącznikAuto MDI/MDIX na wszystkich portachBezpieczny schemat przełączania Store-and-ForwardRegulacja trybu Full/half-duplex przy prędkościach Ethernet/Fast Ethernet2000 Mbps full duplex dla szybkości Gigabit EthernetWsparcia dla IEEE 802.3x Flow ControlProsta instalacja Plug-and-play

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.