Menu

D-LINK DGS-1008D >> PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!

Cechy produktu
  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 
Opis
D-Link DGS-1008D/E

8-portowy biurkowy przełącznik gigabitowy
Przełącznik biurkowy DGS-1008D to rozwiązanie dla biur domowych i małych i średnich firm, które realizuje koncepcję oszczędności energii w obszarze sieci.

Funkcje oszczędzania energii
Przełącznik DGS-1008D reaguje na wyłączenie podłączonego urządzenia, ustawiając w stan gotowości port, który wymaga mniejszej mocy. Dodatkowo przełącznik jest w stanie określić długość kabla ethernetowego i przypasować do niej zużycie mocy, co pozwala zniżyć nadmiarową moc, która byłaby rozpraszana w postaci ciepła.

8 miedzianych portów gigabitowych
Dzięki zastosowaniu do transmisji skrętek miedzianych kategorii 5 lub wyższej tych pięć portów zezwala na prędkie uzyskanie w serwerach połączeń gigabitowych bez zapotrzebowania instalowania nowych, kosztownych kabli światłowodowych. Porty gigabitowe zapewniają serwerom wydzielone pasmo 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym. Dzięki temu stacje robocze mają jednoczesny dostęp do informacji na serwerze bez „wąskich gardeł"?.

Kontrola przepływu IEEE 802.3x
Funkcja ta pozwala na dostosowywanie przepływu danych między przełącznikiem i serwerem w celu zagwarantowania niezawodnej transmisji. Przy 2000 Mb/s w trybie pełnodupleksowym przełącznik zagwarantuje szybkie łącza informacji z serwerami z znikomym poziomem utraty danych w czasie transmisji.

Obsługa QoS (802.1p)
Przełączniki są w stanie obsłużyć priorytety ToS ustawione przez inne urządzenia sieciowe, np. Karty sieciowe serwerów czy stacji roboczych. Pozwala to przełączać ramki zawierające głos czy video w pierwszej kolejności, nie wywołując obniżenia jakości obsługi aplikacji multimedialnych.

automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX)
Wszystkie porty obsługują samoczynne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX). Usuwa to konieczność stosowania kabli krosowych lub portów do łączy nadrzędnych (uplink). Każdy port można po prostu zbratać z serwerem, koncentratorem albo przełącznikiem za pomocą zwykłego kabla bezpośredniego typu skrętka.

Diagnostyka kabla
podczas bootowania przełącznik wykonuje szybką diagnozę kabli skrętkowych podłączonych pod jego porty a następnie raportuje stan zwarcia czy mniejszą niż nominalna prędkość danego portu. Stosowany jest tutaj trzeci odcień świecenia diod LED - bursztynowy.

Instalacja typu PnP - „podłącz i pracuj"
Przełącznik łączy się bez problemów z dotychczas użytkowanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma zapotrzebowania podmiany sprzętu albo oprogramowania. Sieć można uruchomić w kilka minut — wystarczy podłączyć kable do przełącznika. Przełącznik jednoczy się bez problemów z dotychczas używanymi urządzeniami sieciowymi, bez względu na to, czy jest to sieć Ethernet, Fast Ethernet, czy Gigabit Ethernet, dzięki czemu nie ma potrzeby podmiany sprzętu lub oprogramowania. Sieć można uruchomić w kilka minut — wystarczy podłączyć kable do przełącznika.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.