Menu

D-Link DGS-1024D switch L2 24x1GBE Desktop/Rack 19"

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik DGS-1024D to rozwiązanie dla biur oraz małych i średnich firm wymagających szybkich gigabitowych połączeń kablowych, niskiego poboru energii i cichej pracy.DGS-1024D to zaopatrzony w gigabitowe porty Ethernet przełącznik z prędkim transferem informacji.

W sieciach złożonych ze starszych i nowych sprzętów z najróżniejszymi interfejsami sieciowymi każdy port przełącznika pozwala na połączenia w standardach Ethernet, Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet. To najnowsza technika przystępna dla każdego komputera i urządzenia sieciowego.

DGS-1024D zaopatrzono w nowoczesne funkcje usprawniające i ułatwiające sprawność działania sieci i jej zarządzanie. Funkcja Flow Control zagwarantuje niezawodne połączenia w czasie wielkiego natężenia ruchu sieciowego poprzez zmniejszenie utraty kompletów i redukcji retransmisji, która pożera spore ilości danych.

ponadto funkcje Storm Control i Port Isolation niwelują wywołane poprzez działanie złośliwego oprogramowania skutki burz rozgłoszeniowych, które mogą pojawić się w całej sieci i spowodować zastój w przesyłaniu danych.

24-portowy przełącznik DGS-1024D został zamknięty w wytrzymałej, kompaktowej metalowej obudowie bez wentylatora, z systemem rozpraszania ciepła i cichą pracą. To śladowych wymiarów lekkie urządzenie z możliwością konstrukcji na ścianie, rewelacyjne dla przedsiębiorstwa każdej wielkości z małym budżetem i koniecznością wdrożenia prędkiej sieci.

DGS-1024D zezwala na samoczynnie oszczędzanie energii na niemało sposobów. Dzięki funkcji wykrywania połączeń nieużywane porty lub porty połączone z wyłączonymi komputerami są samoczynnie odcinane od zasilania, co prowadzi do oszczędności energii.

wykorzystanie Energy-Efficient Ethernet (EEE) umożliwia dynamiczne ograniczanie zużycia energii w sytuacji, gdy przesyłanie informacji jest na niskim poziomie. Ten przyjazny dla środowiska przełącznik jest także zgodny z normą RoHS....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.