Menu

D-Link Switch 8-port 10/100 Metal Housing

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

wydajność i niezawodność
Przełącznik DES-108/E zaopatrzony jest w 8x 10/100 portów RJ-45 o transmisji z prędkością do 1600 Mbps z myślą o wymagających wykorzystaniach biurowych albo domowych. Bezwentylatorowa kompozycja zapewnia cichą pracę urządzenia.
Łatwość wykorzystywania
Dzięki technice Plug & Play instalacja urządzenia jest szczególnie prosta.
spora gama funkcji
Przełącznik DES-108/E oprócz typowych funkcji switcha także szeroką gamę funkcji dodatkowych, takich jak: obsługa ramek Jumbo, auto MDI/MDI-X.
IEEE 802.3x
Protokół sieciowy czasowo powstrzymujący transfer danych w sieci. W sytuacji, gdy urządzenie lub urządzenia transmitują szybciej i więcej informacji, aniżeli urządzenie odbiorcze może odebrać, wysyłanie informacji jest blokowane, poprzez wysłanie specjalnej wiadomości.
IEEE 802.3az
kanon - technologia wykorzystywana w urządzeniach sieciowych powalająca na oszczędzanie energii w trakcie niskiej aktywności sieciowej. Kanon IEEE 802.3az został zatwierdzony w październiku 2010 roku.
IEEE 802.1p
kanon wykorzystujący 3-bitową część nagłówka pakietu ethernetowego, aby określić każdemu pakietowi konkretny poziom priorytetu na lokalnym łączu informacji. Poziom priorytetu określa zachowanie na przeskoku. 802.1p określa nadawanie priorytetu jako traffic class expediting.

Green Ethernet

technologia Green Ethernet ograniczania zużycia energii poprzez sprzęt sieciowy. Urządzenia odznaczają się znacznie zmniejszoną konsumpcją energetyczną, przy zachowaniu wysokiej efektywności i optymalnej funkcjonalności. Technika ta może działać na dwa sposoby. Po pierwsze, wykrywany jest stan łącza, co umożliwia przejście portów przełącznika do zasilania w trybie gotowości lub uśpienia, jeśli podłączone urządzenie, takie jak komputer, nie jest aktywne. Po drugie, wykrywana jest ponadto długość kabla, dzięki czemu osiągalne jest przypasowanie zużycia energii.

atest RoHS

Unijna dyrektywa (Restriction of Hazardous Substances) z 2003 roku. Odnosi się do ograniczeń zawartości materiałów destrukcyjnych (np. Ołów, rtęć kadm) w urządzeniach elektronicznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.