Menu

Green Cell AK50

Cechy produktu
  • Producent Green Cell 
Opis

Stacja dokująca Green Cell zezwala na powiększenie funkcjonalności z jednego portu USB-C aż do 7, które zezwalają na wygodną pracę i na podłączenie różnorodnych sprzętów. Wszystko to przekłada się powiększenie efektywności pracy.

Adapter oferuje w dodatku możliwość szybkiego ładowania, przesyłania oraz obrazu – a wszystko to za sprawa jednego urządzenia. Dzięki kompaktowej i zwartej budowie sprawdzi się podczas codziennej eksploatacji.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników przy jednoczesnym zachowaniu minimalnych wymiarów. Wspomniane parametry przyczyniają się do pokaźniejszego komfortu z stosowania na co dzień.

Za sprawą znajdujących się w HUBie najpopularniejszym wejściom prosto można zmienić go w szybką ładowarkę, czytnik kart pamięci, umożliwić przesyłanie obrazu w 4k albo podłączyć różne dopełniające urządzenia.

Adapter HUB USB-C umożliwia korzystanie z telefonu jak z komputera zastępując stację DeX, a także mnóstwo systemów PC mode. W prezentowanej przejściówce wyszukasz takie porty jak: dopełniające 1xUSB-C, 2xUSB 2.0, 1xUSB3.0, port HDMI (4K 30Hz, 1080p 60Hz), czytnik kart microSD i SD.

atrybuty towaru: · Wejście: USB-C / USB-A 3.0 x1 / USB-A 2.0 x2 / SD & MicroSD card slot · Wyjście: USB-C / HDMI: 4K x 30Hz or FullHD 1080p x 60Hz / USB-C PD x1 (87W) · wbudowany przewód · Funkcja Power Delivery · Zabezpieczenie przeciwnapięciowe · Urządzenie kompatybilne z systemami: Windows, MacOS, Linux, DEX, Android

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.