Menu

Hub BASEUS 6w1 Czarny

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 
  • Rodzaj hub 

Opis

8 w 1

Uniwersalny hub firmy Baseus posiada wejście na dwie pamięci karty pamięci, 2 wejścia USB 3.0, wejście HDMI, wejście ethernet, wejście zasilania i USB-C - którym podłączymy urządzenie do komputera. Wszystko to, aby ułatwić korzystanie z komputera i dodać mu kilka nowych możliwości.


Tak niedużo może tak dużo

Urządzenie jest wielkości połowy smartfona przez co jest niezwykle kompaktowe i możemy je zabrać gdziekolwiek tylko chcemy.


mocna moc

prędkie ładowanie z mocą 60W zezwala na zasilanie komputera. Już w półtorej godziny możemy naładować notebook Air, co czyni hub porównywalnym z oryginalną ładowarką.Nie musisz ograniczać się do komputera. Hub naładuje też tablet, czy telefon.Porty USB-C 3.0 pozwalają, w zależności od podpiętego urządzenia, osiągnąć odpowiednio 45 i 7.5 watów.


bezawaryjna jakość

Mocniejszy rdzeń został zaprojektowany, żeby urządzenie wyróżniało się na tle innych hubów. Wbudowany główny chip Weifeng 817 zagwarantuje płynną operację 6 interfejsów. Szybsza prędkość i wyższa jakość pracy. USB 3.0 umożliwia prędkość transmisji, która sięga nawet 5Gb na sekundę, zezwalając w ten sposób na transfer obszernych plików w mgnieniu oka.


Co dwa monitory to nie jeden

Urządzenie obsługuje wejście HDMI, które gwarantuje sygnał transmisji w jakości 4K z częstotliwością odświeżania 30Hz, dzięki czemu możemy podłączyć do laptopa dodatkowy monitor, albo telewizor.


Łatwiejsza praca

Hub ma możliwość podłączenia w tym samym czasie dwóch kart pamięci, dzięki temu zyskujemy możliwość operowania pomiędzy dwoma zewnętrznymi pamięciami, co znacząco usprawnia cykl przerzucania informacji pomiędzy karami.


Lepiej po kablu

Dzięki możliwości podłączenia do urządzenia kabla ethernet zyskujemy możliwość szybszej transmisji informacji i usunięcia problemów wi-fi takich jak wyższy ping, czy problemy z transmisją.

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.