Menu

Hub BASEUS Cahub-J0G 6w1

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 
  • Rodzaj hub 

Opis

Funkcjonalność

Adapter / Hub USB-C producenta Baseus został zaprojektowany z myślą o wysokiej prędkości transferu informacji, mnogości portów oraz kompaktowej i wysmakowanej budowie. Hub wyekwipowany został w 3 gniazda USB 3.0, które pozwalają na obsługę równocześnie zewnętrznych pamięci USB jak i peryferiów takich jak klawiatura czy myszka, 1 gniazdo gigabit ethernet, 1 gniazdo HDMI obsługujące obraz 4K, a także 1 gniazdo USB-C Power Delivery obsługujące prędkie ładowanie. Dzięki technice Plug&Play nie jest wymagana instalacja uzupełniającego oprogramowania.

Wykonanie premium

Wysoka jakość tworzyw, śladowy wymiar i elegancji wygląd pozwalają wziąć go ze sobą wszędzie tam gdzie tylko może być {pomocn|przydatn)y. Obudowa z nierdzewnego aluminium znakomicie zabezpiecza podzespoły, a także idealnie komponuje się z większością jednostek dostępnych na rynku.Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.