Menu

Hub ESPERANZA EA127

Cechy produktu

  • Producent ESPERANZA 
  • Rodzaj hub 

Opis

4 portowy, funkcjonalny, szybki USB HUB. Ma osobny wyłącznik, a także lampkę informującą pracę do każdego ze złącz znajdujących się na bocznej, przedniej ściance. W ten sposób użytkownik może decydować o tym, które urządzenie jest widziane przez komputer bez konieczności fizycznego jego odłączenia od Huba. Genialne rozwiązanie do osób którym brakuje wejść w komputerze stacjonarnym lub notebookie. Hub pozwala podłączyć równocześnie takie urządzenia jak np.: odtwarzacze mp3, aparaty cyfrowe, skanery, drukarki (atramentowe/laserowe), pendrive, urządzenia wielofunkcyjne, zewnętrzne dyski twarde, klawiatury, myszki i wszystkie urządzenia z końcówka USB.. Wyjątkowo prawidłowe rozwiązanie dodatkowo do użytkowania serwisowego.


Pozostałe parametry
- Makwymalna prędkość przesyłu danych: 480 Mb/s- wyposażony w przyciski on/off dla każdego z portów- wyekwipowany w diody LED informujące o podłączeniu urządzenia do portu (wykrycia urządzenia zewnętrznego poprzez PC)- Kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows 98/2000/ME/NT/XP/VISTA/Windows 7/Unix/MAC OS 8.6 lub wyższy- Do pracy wymagane jest złącze USB 2.0

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.