H1109A Szklany hub o unikatowym designie z czterema portami USB.
Superszybki transfer informacji
Połączenie USB jest zgodne z superszybkim standardem USB 3.1 Gen 1 i zapewnia transfer informacji z szybkością 5 Gbit na sekundę. Dzięki temu zdjęcia czy filmy kopiują się w kilka sekund, a taki hub to rewelacyjny podarunek dla fotografa czy osoby interesującej się designem. Zwłaszcza że jest zapakowany w solidne tekturowe pudełko z klapką zamykaną na magnes.
Bezpieczne ładowanie
Huba można używać także do ładowania. Podłączony do ładowarki lub komputera dostarcza prąd o mocy 5V/1.5A na każdym porcie. Zaimplementowana technika BC 1.2 broni baterie przed przeładowaniem, przepięciem, zwarciem itd. Dzięki technice Plug&play nie ma potrzeby instalacji sterowników, podłączasz i od razu działa.
Wyborny w każdym calu
Szklano-aluminiowy hub USB nieprzeciętnie leży w dłoni i rewelacyjnie wygląda na biurku. Giętki, 13 cm przewód pozwala na komfortowe podłączenie wszystkich niezbędnych sprzętów. Tak jak inne produkty producenta Unitek koncentrator USB może być objęty trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup w aplikacji Unitek Search (dostępna na Android i iOS), detale na stronie: https://gwarancja-unitek.pl/.
ilość portów
4
wymiary
wymiary: 110 x 12,3 x 34,8 mm
Waga
58
Pozostałe parametry
- Złącze 1: Wtyk USB A
- Złącze 2: 4 x Port USA
- zastosowanie: Synchronizacja, ładowanie
- standard USB: SuperSpeed USB 3.1 Gen 1
- Transfer: 5 Gbps
- Wykończenie: czarne hartowane szkło, szary stop aluminium, ozdobne szlify, pvc
- Długość przewodu: 13 cm