Menu

Hub UGREEN 80133

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 
  • Rodzaj hub 

Opis

Adapter 10w1

Adapter USB-C marki UGREEN pozwala na podłączenie wielu sprzętów. Posiada 3 porty USB 3.0, port HDMI, port VGA, port AUX, port USB-C, port Ethernet (RJ45),, a także sloty na karty SD i Micro SD.


Wykonanie premium

Urządzenie jest wyprodukowane z aluminium, które zagwarantuje wysoką odporność, długą żywotność, a także nadaje akcesorium wykwintnego wyglądu.

wielka kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku postępowych maszyn wyposażonych w port USB-C, między innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, HP Envy/Spectre/EliteBook, Asus Zenbook, Google Pixelbook, Lenovo Yoga/ThinkPad, Acer Swift, Microsoft Surface.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.
Opis dostępnych zintegruje


3 x USB 3.0 - Jest to standardowe złącze USB o zwiększonej przepustowości, zezwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Na dodatek gniazda obsługują także wszelkiego typu urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - kanon video obsługiwany przez adapter w rozdzielczości 4K, dając perfekcyjny obraz. W dodatku Ugreen HUB gwarantuje możliwość korzystania równocześnie w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy przeróżne pracy, jak także skopiować obraz z jednego monitora na drugi.
1 x VGA - zezwala na wyświetlanie obrazu o maksymalnej rozdzielczości Full HD (1920x1080) i częstotliwości odświeżania 60 Hz.

1 x LAN (RJ45 - Ethernet) - Jest to złącze gwarantujący dostęp do kablowego internetu. Niezastąpione kiedy potrzebujemy pewnego źródła internetu, który nie może zostać nieoczekiwanie zerwany, a nasza sieć WiFi niedomaga.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zagwarantuje nam zachowany dostęp, do używanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z bardzo cennych złączy USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer informacji jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.

1 x czytnik kart SD - charakterystyczne rozwiązanie stosowane w sytuacji wielofunkcyjnych adapterów. Czytnik kart zapewnia nam możliwość zapisu danych z i na karcie formatu SD. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla fotografów oraz kamerzystów, których praca zapisywana jest własnie na takich kartach pamięci.

1 x czytnik kart microSD - równie jak w sytuacji czytnika kart SD, gniazdo daje nam możliwość zapisu, a także odczytu informacji z karty pamięci, tym razem jednak formatu micro SD. Port ten jest wyjątkowo praktyczny, w chwili kiedy chcemy zrobić kopię dla plików w naszym telefonie. Micro SD jest bowiem standardem karty, który wykorzystuje się w smartfonach, gdzie zapisujemy wszelkie stworzone naszym urządzeniem fotografie czy filmy.
1x port AUX - standard audio umożliwiający odtwarzanie muzyki poprzez zestaw słuchawkowy lub przez podłączenie głośników.
Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.