Menu

Hub UGREEN CM136

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 
  • Rodzaj hub 

Opis


Adapter USB-C do HDMI UGREEN

Podłącz urządzenia z portem HDMI i ciesz się możliwością wyświetlania czystego, wyraźnego obrazu na obszernym ekranie.

nieprzeciętna jakość

Adapter wspiera jakość 4K 60Hz i HDR Video, gwarantuje transfer bez opóźnień i przerw. Adapter jest gotowy do wykorzystania od razu po wyciągnięciu z opakowania. Nie wymaga instalowania sterowników.


Smartfon jako komputer

Podłącz smartfon do obfitego monitora i korzystaj z niego, jak z komputera (po podłączeniu przy pomocy Bluetooth klawiatury i myszy). Dzięki niewielkim rozmiarom możesz posiadać adapter zawsze przy sobie.


Tryb Mirror

Akcesorium działa w trybie mirror: pozwala na jednoczesne wyświetlenie takiej samej zawartości ekranu na obu wyświetlaczach
znaczne możliwości zastosowania

Ciesz się słuchaniem muzyki w rewelacyjnej jakości dzięki adapterowi UGREEN. Urządzenie posiada wejście słuchawkowe jack 3.5 mm, do którego podłączysz słuchawki, głośniki i mikrofon. Obszerne użycie pokaźnie usprawnią Twoją pracę.
szybki przesył danych

Adapter wyposażony w port USB3.0, który zagwarantuje szybki przesył informacji o szybkości 450Mb/s. Przesyłanie plików ze smartfonu na laptop nigdy nie było jeszcze wydajniejsze.
Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.