Menu

HUB USB Icy Box 4xUSB 3.0, Srebny (IB-AC6401) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Icy Box 
  • Rodzaj hub 

Opis

IB-AC6401 4 portowy Hub USB 3.0 wyprodukowany z aluminium

Prosty i produktywny
IB-AC6401 jest to niezależny super prędki Hub z interfejsem USB 3.0. Stylowy wygląd i zintegrowany przewód USB 3.0 sprawiają,rewelacyjnie nadaje się do pracy w biurze, domu, czy w podróży.
Prawie każdy miał taki problem, iż brakowało wolnych portów USB w komputerze. Jest to znakomita sytuacja do użycia huba ICY BOX IB-AC6401. Podłączenie opcjonalnego zasilacza 5 V zwiększa moc urządzenia i dostarcza korzystnej dawki prądu dla bardziej wymagających urządzeń (5V, 2A, brak w pakiecie).

Cztery razy więcej!
Ten wysmakowany aluminiowy Hub buduje z jednego portu USB cztery porty USB 3.0, podłączony może zostać choćby dysk twardy. Dopełniające złącze do zasilania 5V pozwala na podłączenie urządzenia, które będziemy musieli ładować z większą mocą (brak zasilacza w pakiecie).

należycie znany, a jednak nowy
Jak w przypadku wszystkich naszych hubów, ten także pozostał zaopatrzony w funkcję Plug & Play i Hot Swap. Umożliwiają one instalację Huba bez sterowników i szybką podmianę urządzeń w trakcie pracy.

potężne strony - prędki i lekki
Port USB 3.0 pozwala na transfer danych do 5 Gb/s. Dzięki czemu Twoje pliki będziesz mógł błyskawicznie kopiować między urządzeniami. Dioda LED sygnalizuje o pracy Huba, a tym samym, czy dostaje wystarczająco dużo energii.

Główne atrybuty:
- konkretna aluminiowa pokrywa
- Zintegrowany przewód USB 3.0
- posiada 4x USB 3.0 z prędkością do 5 Gb/s
- Złącze 5V dla opcjonalnego zasilania
- Dioda LED informująca o zasilaniu i działaniu urządzenia
- Plug & Play i Hot Swap

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.