Menu

HUB USB Icy Box Icy Box (IB-AC6405-C) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Icy Box 
  • Rodzaj hub 

Opis

ICY BOX IB-AC6405-C 4 portowy hub USB 3.0 z wtyczką Type-C

Przygotuj się na przyszłość!

dzięki czemu hubowi możesz używać prędkiego interfejsu USB 3.0 dla czterech urządzeń. Podłączenie do komputera odbywa się przez nowy interfejs USB Type-C. Hub jest magistralny, dzięki temu można go używać bez zasilania i jest nadzwyczajnym kompanem podróży. USB 3.0 ma przepustowość do 5 Gbit / s. Powoduje to, że jest 10 razy szybszy niż USB 2.0. USB 3.0 jest kompatybilny wstecz, działa z urządzeniami z interfejsem USB 2.0 (przy niższych prędkościach transferu).zwiększyć moc ładowania (do 5V/2A), podłącz ładowarkę (brak w pakiecie).

Nowy kanon
Porty USB 3.0 rodzaju C posiadają dwie atuty w stosunku do istniejących artykułów. Są mniejsze, a więc doskonałe dla cieńszych laptopów i maszyn przenośnych oraz nie jest już konieczne wkładanie złącza w określonej orientacji. Za każdym razem pasuje i tym samym oszczędza użytkownikowi wielu problemów podczas łączenia urządzeń.

Ci trzeba więcej slotów?

Jeśli chcesz używać istniejących urządzeń USB 3.0 w najnowszych urządzeniach mobilnych i notebookach wyekwipowanym w port USB rodzaju C, to IB-AC6405-C jest świetnym wyborem. Wykorzystuje pojedynczy port USB 3.0 Type-C i stwarza cztery dodatkowe porty typu A. Problem rozwiązany!

dodatkowe zasilanie?
Hub udostępnia połączenie z opcjonalnym zasilaczem sieciowym, w celu zapewniania dopełniającej mocy urządzeniom o obfitym zapotrzebowaniu podłączonym do huba. IB-AC6405-C zastosowany przewód do podłączenia z komputerem, dzięki temu nigdy już nie zapomnisz wziąć go ze sobą.

Główne atrybuty:
- 4 portowy koncentrator USB 3.0 typu A
- Zintegrowany kabel USB Type-C
- Transfer rodzaju USB 3.0 Type-C do 5 Gbit / s
- Obsługuje dużo sprzętów USB 3.0 w tym samym czasie
- Wysokiej jakości aluminiowa pokrywa
- Plug & Play
- Dioda LED powiadamiająca o zasilaniu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.