Menu

Netgear M4250-10G2F-PoE+ Switch 8PoE+ 2GE 2SFP

Cechy produktu
  • Producent Netgear 
  • Rodzaj switch 
Opis

Switch zaprojektowany dla 1G AV over IP z PoE +, Ultra90 PoE ++ i portami skierowanymi do tyłu, gwarantując czystą integrację w stojakach AV. Przełączniki M4250 są fabrycznie skonfigurowane dla charakterystycznych sygnałów audio i video. Gdy wymogi są bardziej szczegółowe, interfejs użytkownika AV pozwala na dopasowanie profili opartych na portach. Dla audio przystępne są profile Dante, Q-SYS i AES67 oraz profil AVB wymagający licencji AVB sprzedawany oddzielnie. W sytuacji video M4250 oferuje profile dla NVX, SVSI, Q-SYS, NDI, Dante itp. I profile mieszane audio / wideo / sterowania. W przypadku wielu przełączników NETGEAR IGMP Plus gwarantuje automatyzację, aby po prostu złączyć je ze sobą.

M4250 Obsługa mostkowania audio-video (AVB)

Jedną z wielu funkcji zaprojektowanych w nowej linii produktów M4250 jest pełna obsługa mostkowania audio-video (AVB), branżowego standardu przesyłania treści w sieci. AVB jest używany w głównej mierze, gdy wymagane jest niezwykle niewielkie opóźnienie, na przykład w trakcie występów na żywo, gdy synchronizacja ruchu warg jest krytyczna. Wszystkie przełączniki AV Line M4250 mogą być opcjonalnie objęte licencją na obsługę AVB.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.