Menu

SWITCH POE GETFORT 8FE x POE + 2FE UPLINK WATCHDOG- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu
  • Producent Getfort 
  • Rodzaj switch 
Opis

SWITCH POE GETFORT 8FE x POE + 2FE UPLINK WATCHDOG HI-POE 120W [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze parametry - 10 portów 100Mbps RJ45 - 8 portów PoE 802.3 af/at - Obsługa 803.3bt 60W Hi PoE (port1) - Funkcja Watchdog - Obsługo PoE do 30W na port - Tryb Long range PoE, do 250m - Obsługa izolacji portów VLAN Przeznaczenie Switch GetFort GF-110DWH-8P-120 umożliwia do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu.

Wysoki budżet PoE powoduje, iż urządzenie perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w niedużych i średnich firmowych systemach monitoringu. [GetFort] GetFort GetFort jest jedną z najszybciej rozwijających się marek urządzeń sieciowych aktywnych jak też pasywnych.

Oferowane produkty charakteryzują się dużą trwałością i precyzją wykonania, interesującym wzornictwem oraz prekursorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Produkty naszej firmy znajdują pokaźne wykorzystanie przy budowie systemów datacenter, alarmowych, CCTV oraz RTV.

Łatwy w obsłudze samoczynne funkcje tego przełącznika sprawiają, że instalacja i obsługa są nieskomplikowane i bezproblemowe. Nie jest wymagana konfiguracja. Auto MDI / MDIX likwiduje potrzebę krosowania. Automatyczna negocjacja na każdym porcie lokalizuje szybkość łącza urządzenia sieciowego (10,100 Mb / s) i inteligentnie dostosowuje się do zgodności i słusznej sprawności.

Zasięg transmisji do 250m Switch GetFort GF-110DWH-8P-120 został aprojektowany specjalnie z myślą o monitoringu IP. Obsługuje tryb Long range który umożliwia połączenie na odcinku do 250m. Switch Getfort GF-110DWH-8P-120 to wyśmienite rozwiązanie w sytuacji rozmieszczania kamer IP na obfitym obszarze.

[Zasięg transmisji do 250m] [WATCHDOG] WATCHDOG samoczynny test urządzeń za pomocą funkcji PING. Działanie tej funkcji opiera się o wysyłanie pakietów ICMP w celu uzyskania odpowiedzi od badanego urządzenia.

w przypadku jej braku następuję reset na wyjściu urządzenia. Zrównoważony i bezawaryjny Switch GetFort GF-110DWH-8P-120 to 10-portowy niezarządzalny przełącznik 10 / 100Mbps, który nie wymaga konfiguracji i zapewnia 8 portów PoE.

Wszystkie 10 portów obsługuje samoczynne MDI / MDIX, co umożliwia zastosowanie dowolnego typu kabla. Zaopatrzony w tryb pełnego dupleksu, switch może przetwarzać dane z szybkością do 200 Mb/s, co czyni go świetnym wyborem do rozbudowy sieci przewodowej o wysokiej sprawności.

Wysoki budżet POE oraz energooszczędność Wysoki budżet PoE sprawia, że urządzenie nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w nieznacznych i średnich firmowych systemach monitoringu. Technika PoE+ oparta na protokole IEEE 802.3at umożliwia użytkownikom zasilanie maszyn peryferyjnych mocą do 30W co zezwala na przesyłanie obrazu z kamer Full HD w czasie rzeczywistym przy zachowaniu pełnej płynności.

Transmisja PoE przez kabel Cat5e / Cat6 pozwala na dostarczenie energii urządzeniom peryferyjnym z dużą szybkością przesyłu informacji (do 100 Mb/s). Dzięki postępowej energooszczędnej technice przełącznik pozwala zaoszczędzić do 68% zużycia energii, dzięki czemu jest to rozwiązanie przychylne dla środowiska.

[Wysoki budżet POE, a także energooszczędność] Tryb pracy VLAN W trybie pracy VLAN, switch pozwala na logiczne wydzielanie podsieci przez odizolowanie portów. Sprzętowy przełącznik w trybie V dla odizolowania portów, aby zapobiec burzy broadcastowej i chronić przed atakami DHCP spoofing.

[Tryb pracy VLAN] Specyfikacja techniczna Interfejs 6 portów 10/100Mbps RJ45 Połączenie 10/100BASE-TX: UTP kat.5 lub wyższe (maximum 250m) Budżet PoE 65W Zasilanie Zasilacz sieciowy DC52V / 1.25A Porty standard: 802,3 af/at PoE: Port1-Port4 Piny: 4/5(+), 7/8(-) Przepustowość Ethernet 1.2 Gbps wymiar tablicy adresów MAC 2000 szybkość przesyłania kompletów 900 Kpps Bufor 768 Kbps Ramki Jumbo 10240B rozmiary 136*66*32 mm Metoda transmisji Store-And-Forward uzupełniające funkcje Funkcja priorytetu Funkcja WATCHDOG automatyczna adresacja zestawów Kontrola przepływu danych Full-duplex Protokół kontroli przepływności danych w trybie Half-duplex w sieci Ethernet.

Tryb VLAN Funkcja Long Range 250m atesty CE, FCC, RoHS Zawartość opakowania Switch GetFort Zasilacz sieciowy przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Zakres temperatur pracy -10°C~55°C

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.