Menu

Switch TP-LINK TL-SG105-M2- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

SWITCH TP-LINK TL-SG105-M2 [Najważniejsze cechy] Najważniejsze atrybuty - Pięć portów 2,5 Gb/s. Wyekwipowany w 5 portów 2,5-gigabitowych przełącznik TL-SG105-M2 pozwala w pełni zastosować potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości oraz innowacyjnych technicznie maszyn, jednocześnie zapewniając 25 Gb/s przepustowości przełączania.

- Ultra szybkie połączenia. Urządzenia takie jak NAS 2,5 G, serwer 2,5 G, komputer gamingowy czy też punkt dostępowy Wi-Fi 6 2,5 G posiadają do dyspozycji stanowczo szybkie połączenia. - idealny sprzęt do wielu zastosowań.

Produkty produkowany z myślą o grupowych rozgrywkach przez sieć LAN, domowej rozrywce, niedużych i domowych biurach i natychmiastowych przesyłach do stacji roboczych. - Bezproblemowe okablowanie. Korzystanie z szybkości dochodzących do 2,5 Gb/s nie wymaga użycia przewodów kat.

6, co przekłada się nie tylko na dużą oszczędność czasu, lecz i na stanowcze ograniczenie kosztów.** - Cicha praca. Progresywna bezwentylatorowa kompozycja zagwarantuje cichą pracę urządzenia, dlatego świetnie sprawdza się jednocześnie do wykorzystania domowego, jak i biurowego.

- Plug and Play. Instalacja jest przystępna i nie wymaga pomocy specjalisty. - Metalowa pokrywa. Wytrzymała obudowa i możliwość montażu na blacie albo na ścianie to atrybuty, które czynią przełącznik TL-SG105-M2 urządzeniem uniwersalnym.

Wykorzystaj potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości i powiększ sprawność swych urządzeń Flagowe przełączniki TP-Link zaopatrzone są w 5/8 portów 2,5-gigabitowych, dzięki czemu pozwalają w pełni zastosować potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości, a także nowoczesnych technicznie sprzętów, równocześnie zapewniając 25 Gb/s przepustowości przełączania.

przystępność trzech rozmaitych prędkości połączeń (100 Mb/1 G/2,5 G) z autonegocjacją pozwala na wykrywanie jakości łącza i inteligentnie dostosowywanie prędkości w celu zapewnienia trafnego działania wszelkich sprzętów, w tym NAS 2,5 G, kart sieciowych PCIe, konsol do gier, sprzętu do obsługi gier VR, punktów dostępowych Wi-Fi 6 2,5 G i wielu innych.

[Wykorzystaj potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości i rozszerz skuteczność swoich maszyn] [Moc wspaniała do wspólnych rozgrywek w sieci LAN] Moc znakomita do wspólnych rozgrywek w sieci LAN Zapomnij o zakłóceniach w trakcie grania w gry w sieci LAN.

Poczuj moc wielkich prędkości i niskich opóźnień, przydzielając rozgrywkom wysoki priorytet dzięki funkcji QoS. Przekonaj się jak płynnie powinna działać gra, którą do tej pory spowalniały liczne lagi. Zawsze udana domowa rozrywka Transmisja filmów w jakości 4K bez buforowania Otwórz domowe kino i spędzaj czas z rodziną i przyjaciółmi, oglądając filmy odtwarzane wielokanałowo w jakości 4K bez przerw na uciążliwe buforowanie.

Więcej portów LAN 2,5 GE to lepsze wsparcie dla Wi-Fi 6 powiększ potencjał swych routerów Wi-Fi 6 o porty LAN 2,5 GE i podłączaj więcej maszyn, gwarantując im dostęp do szybkości dochodzących do 2,5 Gb/s.

wyśmienity sprzęt do małego lub domowego biura Pracuj w biurze albo w domu i ekspresowo nawiązuj połączenia ze stacjami roboczymi, komputerami stacjonarnymi oraz punktami dostępowymi z obsługą Wi-Fi 6. Wykorzystaj w pełni możliwości Wi-Fi 6 Połączenia przewodowe 2,5 G pozwolą w pełni zastosować przepustowość zapewnianą poprzez punkty dostępowe Wi-Fi 6.

Natychmiastowa łączność ze stacjami roboczymi Nie trać czasu na niepotrzebne działania i momentalnie wykonuj kopie zapasowe plików wykorzystując obfite szybkości transferu, by następnie przechowywać je na serwerze NAS.

Superszybkie szybkości 2,5 G bez zamiany okablowania Wysokowydajne działanie przełącznika, zapewniające choćby 2,5 razy większe prędkości*, jest w pełni zintegrowane ze typowymi kablami Ethernet kat.

5e — nie ma więc konieczności zamiany okablowania na przewody kat. 6, a zatem urządzenie nie formuje dodatkowych kosztów. *2,5 razy pokaźniejsze prędkości odnoszą się do możliwości charakterystycznych portów 1 G.

Rzeczywiste prędkości mogą różnić się w zależności od jakości i rodzaju kabli, ograniczeń ze strony klienta i czynników środowiskowych. [Superszybkie szybkości 2,5 G bez zamiany okablowania] nowoczesna, bezwentylatorowa kompozycja gwarantująca cichą pracę urządzenia Urządzenie nie posiada wentylatorów, dlatego pracuje bardzo cicho i tym samym jest nadzwyczajnym uzupełnieniem sieciowego sprzętu domowego lub biurowego.

Wytrzymała obudowa z metalu, możliwość montażu na blacie lub na ścianie, a także skuteczny rozpraszacz ciepła to właściwości, które czynią przełącznik TL-SG105-M2 urządzeniem uniwersalnym. [progresywna, bezwentylatorowa konstrukcja gwarantująca cichą pracę urządzenia] Plug and Play — podłącz i korzystaj z Internetu Instalacja rodzaju Plug and Play sprawia, że podłączenie urządzenia jest nietrudne i nie wymaga pomocy specjalisty.

Natomiast funkcja Auto MDI/MDI-X eliminuje potrzebę wykorzystywania kabli krosowych. Dowolność doboru lokalizacji kompozycja urządzenia formuje spore możliwości montażu, dlatego przełącznik można jednocześnie posta...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.