Menu

Switch TP-Link TL-SG108-M2- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik niezarzadzalny rodzaju desktopTP-Link SG108-M2 Osiemportów 2,5Gb/s. Wyekwipowany w 8 portów 2,5-gigabitowych przełącznik TL-SG108-M2 pozwala w pełni wykorzystać potencjał sieci o wielogigabitowej przepustowości oraz zaawansowanych technicznie maszyn, jednocześnie gwarantując do 40 Gb/s przepustowości przełączania Ultra szybkie połączenia.

Urządzenia takie jak NAS 2,5 G, serwer 2,5 G, komputer gamingowy czy też punkt dostępowy Wi-Fi 6 2,5 G posiadają do dyspozycji bardzo szybkie połączenia. Perfekcyjny sprzęt do wielu zastosowań. Produkty produkowany z myślą o grupowych rozgrywkach przez sieć LAN, domowej rozrywce, minimalnych i domowych biurach oraz natychmiastowych przesyłach do stacji roboczych.

Bezproblemowe okablowanie. Korzystanie z szybkości dochodzących do 2,5 Gb/s nie wymaga zastosowania przewodów kat. 6, co przekłada się nie tylko na dużą oszczędność czasu, ale i na stanowcze ograniczenie kosztów.** Cicha praca.

postępowa bezwentylatorowa kompozycja zagwarantuje cichą pracę przełącznika, dlatego urządzenie wyśmienicie sprawdza się zarówno do wykorzystania domowego, jak i biurowego. Plug and Play. Instalacja jest nietrudna i nie wymaga pomocy specjalisty.

Metalowa obudowa. Wytrzymała obudowa i możliwość konstrukcji na blacie albo na ścianie to atrybuty, które czynią przełącznik TL-SG108-M2 urządzeniem uniwersalnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.