Menu

TL-SF1024M Przełącznik typu desktop, 24 porty 10/100Mb/s - TP-LINK

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Gigabitowy przełącznik Smart T1500G-8T marki TP-LINK wyekwipowany jest w 8 gigabitowych portów RJ45. Port 8 to portPoE, zgodny ze standardem IEEE 802.3af/at,pozwala na zasilanie przełącznika. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania informacji, nowoczesne funkcje zabezpieczeń i QoS i rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik T1500G-8T jest rozwiązaniem asygnowanym dla niedużych i średnich firm. Funkcjonalne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control broni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej kompletów Broadcast, Multicast oraz Unicast.

Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 gwarantuje powiększone możliwości optymalizowania transmisji informacji. Na dodatek możliwość nieskomplikowanego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.

T1500G-8T ma port PoE zgodny ze standardami IEEE 802.3af/at. Przełącznik może być dzięki temu zasilany poprzez przez PoE albo przez zewnętrzny zasilacz. Możliwość zasilania przez PoE zapewnia wygodę instalacji urządzenia w miejscach, w których nie ma nietrudnego dostępu do gniazdka.

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe, a także video, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania informacji administrator może ustalić priorytety transmisji informacji w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

W celu powiększenia ilości realnych zastosowań przełączniki T1500G-8T wyekwipowane są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, LACP i funkcję kontroli przepływu 802.3x.

na dodatek wyekwipowany jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli i IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling i IGMP filtering produktywnie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

T1500G-8T jest prosty w obsłudze i zarządzaniu. Zarządzanie urządzeniem może odbywać się w różny sposób np. Przez instynktowny interfejs graficzny użytkownika w oglądarce internetowej (GUI) albo interfejs linii poleceń (CLI).

Obsługa protokołów SNMP (1/2/3) oraz RMON zezwala na przełącznikowi przekazywanie istotnych danych dotyczących statusu i wychwytywanie nieoczekiwanych zdarzeń....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.