Menu

TP-LINK Switch SG3428X 24xGE 4xSFP+

Cechy produktu
  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 
Opis
Switch TP-LINK TL-SG3428X
Najważniejsze atrybuty

  • szybkie porty uplink 10 G: 4 sloty SFP+ o szybkości 10 Gb/s zapewniają dużą przepustowość łącza, a także przełączanie w trybie non-blocking.
  • Gigabitowe porty: 24 gigabitowe porty RJ45 przekładają się na zrównoważone połączenia o dużych szybkościach.
  • Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: Bezobsługowa konfiguracja ZTP*, centralne zarządzanie w chmurze i inteligentne monitorowanie.
  • Centralne zarządzanie: Dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.
  • Routing statyczny: Sterowanie ruchem wewnętrznym daje możliwość skuteczniejszego zastosowania zasobów sieciowych.
  • bezawaryjne zabezpieczenia: Wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie przez serwer Radius i niemało więcej.
  • Optymalizacja transmisji głosu i video: QoS L2/L3/L4 i IGMP Snooping.
  • Samodzielne zarządzanie: witryna, CLI (port konsolowy, Telnet, SSH), SNMP, RMON i Dual Image dają pokaźne możliwości zarządzania.

Przełącznik zarządzalny z portami uplink 10 G do budowy kompleksowej sieci Omada

szybkie porty uplink 10G - 4 sloty SFP+ o szybkości 10 Gb/s zapewniają dużą przepustowość łącza

Połączenia gigabitowe - 24 gigabitowe porty Ethernet gwarantują dostęp do jednostajnych połączeń

Scentralizowane zarządzanie w chmurze - Rozwiązania SDN są ze sobą w pełni zintegrowane,wytwarzać wysokowydajną sieć

innowacyjne funkcje warstwy 2+ - Routing statyczny, IGMP Snooping, VLAN 802.1Q i sporo więcej

Przełącznik biznesowy z portami uplink 10 G

Cztery sloty SFP+ o szybkości 10 Gb/s gwarantują przełączanie w trybie non-blocking i redukują opóźnienia do minimum. Dzięki temu połączenia z serwerami i innymi przełącznikami nawiązywane są szybko i odznaczają się bezusterkowością.

Sterowanie programowe infrastrukturą sieciową (SDN) z dostępem z chmury

Platforma do programowego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada jednoczy działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i placówkach.

progresywne funkcje warstwy 3

Rozbudowane funkcje L2+ i L3 pomagają w budowie wysoce skalowanej i dobrze zabezpieczonej sieci, która jest rozwiązaniem niezawodnym i efektywnym — genialnie spełni oczekiwania jednocześnie w biurach, kampusach, jak i do wykorzystywania poprzez usługodawców.

efektywne zabezpieczenia

Wiązanie IP-MAC-Port-VID, ochrona portów, Storm Control oraz DHCP Snooping to funkcje przełącznika TL-SG3428X, które bronią sieć przed zagrożeniami. Urządzenie daje także możliwość zdefiniowania najczęstszych ataków DoS, dzięki temu można je wcześnie namierzać i im uniemożliwiać. Natomiast funkcja ACL (od L2 do L4) ma wykorzystanie w sytuacji blokowania dostępu do określonych zasobów sieci. Odmowa przesłania pakietów może być ustalona dla określonych źródłowych bądź docelowych adresów MAC, adresów IP, portów TCP/UDP lub VLAN ID. W dodatku do uwierzytelniania użytkowników starających się o dostęp do sieci przełącznik wykorzystuje szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera RADIUS/Tacacs+.

Funkcje warstwy L2+

Dzięki rozbudowanym funkcjom warstwy drugiej, obejmującym obsługę VLAN 802.1Q tag, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x, przełączniki TL-SG3428X odznaczają się uniwersalnością działania. Funkcja IGMP Snooping umożliwia inteligentne skierowywanie strumieni multicastowych tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP Throttling i IGMP Filtering wydajnie ograniczają nieupoważnionym użytkownikom dostęp do transmisji multicast. TL-SG3428X obsługuje dodatkowo funkcję statycznego routingu, który umożliwia segmentację sieci i zwiększenie jej efektywności.

progresywne funkcje QoS

Aby zapewnić ulepszoną transmisję dźwięku i wideo w jednym ruchu sieciowym, administratorzy sieci mogą określić priorytety np. Dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd. Dzięki czemu transmisja dźwięku i video jest płynna i bez opóźnień.

Udogodnienia dla usługodawców

TL-SG3428X to doskonałe rozwiązanie dla dostawców usług internetowych ze względu na przystępność następujących funkcji: sFlow, QinQ, L2PT, PPPoE ID Insertion i uwierzytelnianie IGMP. Funkcje OAM 802.3ah, a także protokół wykrywania połączeń z urządzeniami (DLDP) umożliwiają łatwiejszy nadzór i zarządzanie siecią.

Obsługa IPv6

Przełącznik obsługuje niemało funkcji IPv6, takich jak podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, interfejs IPv6, PMTU Discovery i IPv6 Neighbor Discovery, dzięki temu sieć w pełni wpisuje się w standardy NGN, a zamiana sprzętu na nowy nie będzie potrzebna.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.