Menu

TP-LINK Switch TP-LINK TL-SG1218MP

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

SWITCH TP-LINK TL-SG1218MP [Najważniejsze cechy] Najważniejsze właściwości - 16 gigabitowych portów RJ45 PoE+, 2 gigabitowe port RJ45 bez PoE i 2 gigabitowe porty combo SFP - spora łączna mocy zasilania PoE - do 30 W na każdym porcie PoE i 250 W dla wszelkich portów PoE*.* - Zgodność z urządzeniami obsługującymi kanon IEEE 802.3af/at - przyłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

- Funkcja QoS 802.1p/DSCP zezwala na płynny ruch danych bez późnień - Wytrzymała metalowa pokrywa i profesjonalna kompozycja odprowadzania ciepła zapewnia wielki zakres dopuszczalnej temperatury pracy (0–50 ℃) Przełącznik wykonany do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 250 W Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ gwarantuje możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE.

250 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 16 gigabitowych portów PoE+ to rozwiązanie perfekcyjne m.in. Dla systemów monitoringu, biur, akademików i niewiele znaczących firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.

[Przełącznik produkowany do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 250 W] [QoS, dostęp bez opóźnień] QoS, dostęp bez opóźnień zagwarantuje płynny ruch sieciowy dla zastosowań czułych na opóźnienia, takich jak połączenia głosowe i video, przez priortetowanie ruchu.

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii Gdy całkowity zużycie mocy przekracza 250 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, by zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem.

[znaczny zakres temperatury pracy i dobre odprowadzanie ciepła] obfity zakres temperatury pracy i dobre odprowadzanie ciepła Wytrzymała metalowa pokrywa i profesjonalna konstrukcja odprowadzania ciepła gwarantuje pokaźny zakres dopuszczalnej temperatury pracy (0–50 ℃) - Wytrzymała metalowa pokrywa - znaczny zakres temperatury pracy - Możliwość montażu w szafie Rackowej - Zielona technika sporo realnych zastosowań TL-SG1218MP jest w pełni kompatybilny z urządzeniami PoE, takimi jak kamery IP, Punkty dostępowe czy Telefony IP.

Działa również z urządzeniami nie korzystających z PoE, by zapewnić gigabitowe połączenia z komputerami, drukarkami i telewizją IP. Monitoring - Działa z kamerami IP Konferencje - Połączenia z telefonów IP Pokrycie Wi-Fi - Działa z rozwiązaniami Omada EAP Połączenia przewodowe - Działa z komputerami i drukarkami

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.