Menu

TP-LINK Switch TP-LINK TL-SL1218P

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Rodzaj switch 

Opis

SWITCH TP-LINK TL-SL1218P [Najważniejsze cechy] Najważniejsze cechy - 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+, 2 gigabitowe porty RJ45, 1 gigabitowy slot combo SFP - szeroka łączna mocy zasilania PoE - do 30 W na każdym porcie PoE i 150 W dla wszystkich portów PoE*.

- Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend** - Tryb Priority gwarantuje wysoki priorytet dla portów 1–8, żeby utrzymać wysoką jakość działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np.

videomonitoring. - Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego poprzez klienta dla powiększenia jego ochrony i skuteczności. - podłączanie rodzaju plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

Wielofunkcyjny przełącznik PoE o niezwykłej produktywności Instalacja Plug and Play Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu Przełącznik stworzony do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 150 W Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE.

150 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 16 gigabitowych portów PoE+ to rozwiązanie świetne m.in. Dla systemów monitoringu, biur, akademików i drobnych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.

[Przełącznik stworzony do wielu zastosowań 16 portów PoE+ o łącznej mocy 150 W] Przełącznik wytwarzany pod kątem systemów monitoringu IP do 250 m zasięgu transmisji W trybie Extend zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, dzięki czemu przełącznik jest genialnym rozwiązaniem w sytuacji rozmieszczania kamer IP na znacznym obszarze.

Przełącznik wykonany pod kątem systemów monitoringu IP — obszerniejsza sprawność i udoskonalona ochrona W trybie Priority i Isolation działanie systemu monitoringu jest płynniejsze i lepiej bronione. Gwarancja wysokiej jakości wideo w trybie Priority Możliwość nadania wyższych priorytetów portom 1–8 przy pomocy trybu Priority uruchamianego jednym kliknięciem zapewnia wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania video.

Rozdzielenie jednym kliknięciem ruchu na portach 1-16 starczy jedno kliknięcie, aby włączyć tryb Isolation, który z łatwością rozdziela ruch na portach 1–16 w celu eliminacji problemu podsłuchu i kopiowania danych.

Przełącznik może w ten sposób odizolować od sieci burze broadcastowe, ulepszając tym samym bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji informacji. [Gwarancja wysokiej jakości video] Gwarancja wysokiej jakości wideo 2 gigabitowe porty RJ45 i 1 gigabitowy port SFP to rozwiązanie w pełni wystarczające do zapewnienia płynnej transmisji choćby wtedy, gdy w tym samym czasie uruchomionych jest 16 kamer IP rejestrujących w jakości HD.

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii w celu ochrony przed przeciążeniami Gdy całkowity pobór mocy przekracza 150 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym bronić urządzenie przed przeciążeniem.

umożliwia także samoczynne wykrywanie wymaganej przez informacje urządzenie mocy PoE i broni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem. Znaczny zakres temperatury pracy i wydajne odprowadzanie ciepła Wytrzymała metalowa obudowa i kompozycja, która usuwa problem przegrzewania się urządzenia sprawiają, że przełącznik działa zrównoważenie w szerokim zakresie temperatur (0 – 50℃).

- Wytrzymała metalowa pokrywa - znaczny zakres temperatury pracy - Możliwość montażu w szafie Rackowej - Zielona technologia niemało realnych zastosowań TL-SL1218P jest w pełni kompatybilny z urządzeniami PoE, takimi jak kamery IP, Punkty dostępowe czy Telefony IP.

Działa także z urządzeniami nie korzystających z PoE, aby zapewnić gigabitowe połączenia z komputerami, drukarkami i telewizją IP. Monitoring - Działa z kamerami IP Konferencje - Połączenia z telefonów IP Pokrycie Wi-Fi - Działa z rozwiązaniami Omada EAP Połączenia przewodowe - Działa z komputerami i drukarkami Specyfikacja techniczna cechy SPRZĘTOWE Porty • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+ • 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s • 1 gigabitowy slot combo SFP Okablowanie sieciowe • 10BASE-T: kabel UTP kat.

3, 4 albo 5 (do 100m) • kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 100BASE-TX: przewód UTP kat. 5, albo 5e (do 100m) • przewód EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 1000BASE-T: przewód UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m) • kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) • 1000BASE-X MMF, SMF Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory Zabezpieczenia fizyczne Tak Zasilanie 100–240 V AC, 50/60 Hz Porty PoE+ (RJ45) • Zgodność ze standardami 802.3af/at • Porty PoE: 1–16 • Łączna moc zasilania PoE: 150 W wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cali) Maks.

zużycie energii • 12,71 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych sprzętów PoE) • 172,8 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W) liczba generowanego ciepła • 43,34 BTU/h (bez podłączony...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.