Menu

TP-LINK TL-SG1024DE switch Easy Smart,24 porty giga

Cechy produktu
  • Producent tp-link 
  • Rodzaj switch 
Opis

użycie artykułu

Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE jest urządzeniem asygnowanym dla niepokaźnych i przeciętnych firm, w których potrzebne jest zastosowanie podstawowych funkcji zarządzania siecią lokalną. Dzięki funkcji mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu kabli administratorzy mogąmonitorować ruch sieciowy. Obsługa funkcji QoS opartej na portach oraz tagowaniu 802.1P umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń w firmowej sieci. W dodatku obsługa opartych na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU sieci VLAN zezwala na ulepszenie bezpieczeństwa i trafne oddzielenie zasobów sieci. Ponadto, przełącznik TL-SG1024DE jest przychylny dla środowiska, gdyż korzysta z postępowej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 40%* zużywanej energii.

Specyfikacja:
- 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
- Funkcje monitorowania sieci, priorytetowania ruchu sieciowego i sieci VLAN
- innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40%* energii
- Brak konieczności konfiguracji - Plug-and-play
- Centralne zarządzanie przełącznikami Easy Smart przy pomocy narzędzia konfiguracyjnego Easy Smart

Proste i wydajne zarządzanie

Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE marki TP-LINK wyekwipowany jest w przystępne w obsłudze funkcje zarządzania warstwy drugiej. Dzięki obsłudze mirrorowania portów, uniemożliwiania pętlom i diagnostyki stanu portów przełącznik TL-SG1024DE pozwala na zidentyfikowanie i zlokalizowanie ewentualnych problemów w firmowej sieci. Ponadto administratorzy mogą wykorzystać obsługę QoS opartą o porty albo o tagowanie 802.1p żeby zapewnić płynną obsługę transmisji takich jak transmisje głosowe albo wideo. Dodatkowo,zwiększyć produktywność i bezpieczeństwo sieci, przełącznik obsługuje sieci VLAN oparte na portach, oznaczeniach tag i na MTU (umożliwiaja łatwą konfigurację portu uplink). Dzięki możliwościom zarządzania TL-SG1024DE zapewnia o większą funkcjonalność niżeli przełaczniki niezarządzalne, równocześnie będąc ekonomicznym i prostym w obsłudze rozwiązaniem dla twojej sieci.

Energooszczędna sieć Ethernet - przychylna środowisku

Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE firmy TP-LINK wyekwipowany jest w łatwe w obsłudze funkcje zarządzania warstwy drugiej. Tworząc gigabitową sieć ethernet możesz teraz wybrać rozwiązanie przychylne dla środowiska naturalnego! Przełącznik TL-SG1024DE korzysta z technice umożliwiającej korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy szerokiej oszczędności energii. Urządzenie automatycznie dopasowuje wymagany pobór prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, ograniczając zużycie energii.

Wyłączanie zasilania nieużywanych portów
tradycyjne przełączniki sieciowe pobierają znaczną ilość energii dla portów, nawet jeżeli podłączone do nich urządzenia są wyłączone. Przełącznik TL-SG1024DE automatycznie lokalizuje status połączenia każdego portu redukując pobór energii portów nieaktywnych.

pobór energii zależny od długości kabla
Teoretycznie użycie krótszych kabli powinno zniżać zużycie energii, ze względu na mniejsze straty energii na ich długości. Większość sprzętów zużywa jednak tyle samo energii, niezależnie od długości kabli. Przełącznik TL-SG1024DE analizuje długość podłączonych do niego kabli i stosownie do niej reguluje ilość energii zużywanej poprzez porty.

Łatwość używania

Przełącznik TL-SG1024DE jest urządzeniem prostym w obsłudze i instalacji. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Funkcja samoczynnej negocjacji wyłapuje na każdym porcie prędkość podłączonego urządzenia (10, 100 albo 1000Mb/s) zapewniając najkorzystniejszą wydajność transmisji. Drobne wymiary powodują, iż zajmuje on niewiele miejsca przy używaniu biurkowym, a załączone komponenty gwarantują możliwość przystępnego i bezpiecznego konstrukcji w szafie. Diody LED wyświetlają dane na temat aktualnego stanu każdego z portów, umożliwiając łatwą diagnostykę połączeń.

* Maksymalna wartość zaoszczędzonej energii w kontraście do tradycyjnych przełączników TP-LINK, rzeczywista wartość zależy od warunków używania

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.