Menu

TP-LINK TL-SG108

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Ośmioportowy przełącznik typu desktop TP-LINK TL-SG108 łatwe powiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Dzięki niemu możesz zwiekszyć szybkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci.

Przełącznik TL-SG108 jest urządzeniem energooszczędnym. Dzięki progresywnej technice urządzenie może zaoszczędzić do 72% energii, co iż jest organicznym rozwiązaniem równocześnie w domowej jak i biurowej sieci.

Gigabitowy przełącznik wyposażony w 8 portów 10/100/1000Mb/s przełącznik TL-SG108 zwiększa przepustowość sieci, umożliwiając błyskawiczne przesyłanie wielkich plików. Użytkownicy w domach, biurach, grupach roboczych albo w środowisku produkcyjnym mogą teraz przesyłać obszerniejsze pliki, wymagające szerokiego pasma transmisji.

Pozwala to na natychmiastową zamianę w sieci plików graficznych, CGI, CAD albo plików multimedialnych. Energooszczędna sieć Ethernet tworząc gigabitową sieć ethernet możesz dzisiaj wybrać rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego!

Przełącznik TL-SG108 korzysta z technologii umożliwiającej korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy dużej oszczędności energii. Urządzenie samoczynnie dostosowuje wymagany zużycie prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, ograniczając zużycie energii.

Wyłączanie zasilania nieużywanych portów tradycyjne przełączniki sieciowe pobierają istotną liczba energii dla portów, choćby jeżeli podłączone do nich urządzenia są wyłączone. Przełącznik TL-SG108 samoczynnie namierza status połączenia każdego portu redukując pobór energii portów nieaktywnych.

zużycie energii zależny od długości kabla Teoretycznie zastosowanie krótszych kabli powinno obniżać zużycie energii, ze względu na mniejsze straty energii na ich długości. Większość urządzeń zużywa jednak tyle samo energii, niezależnie od długości kabli.

Przełącznik TL-SG108 analizuje długość podłączonych do niego kabli i odpowiednio do niej reguluje liczba energii zużywanej przez porty. Łatwość używania samoczynne funkcje przełącznika sprawiają, iż jego instalacja jest bezproblemowa i nie wymaga wprowadzania konfiguracji.

Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Funkcja samoczynnej negocjacji połączeń umożlwia samoczynne wykrycie prędkości urządzeń podłączonych do każdego z portów (10, 100 albo 1000Mb/s) zapewniając trafną skuteczność transmisji.

*Maksymalna wartość zaoszczędzonej energii w porównaniu do konwencjonalnych przełączników TP-LINK, rzeczywista wartość zależy od warunków użytkowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.