Menu

UGREEN CM136 Adapter 5w1

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

Adapter 5w1

Adapter USB-C producenta UGREEN umożliwia podłączenie wielu urządzeń. Posiada 3 porty USB 3.0, port HDMI dzięki któremu możemy wyświetlić grafikę w rozdzielczości 4K UHD, oraz port USB-C zezwalający na szybkie ładowanie.obszerna kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku innowacyjnych sprzętów.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.
Opis przystępnych zbrata

3 x USB 3.0
- Jest to typowe złącze USB o powiększonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Na dodatek gniazda obsługują również wszelkiego rodzaju urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - kanon video obsługiwany przez adapter w rozdzielczości 4K, dając genialny obraz. Na dodatek uGreen HUB zagwarantuje możliwość korzystania jednocześnie w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy zróżnicowane pracy, jak także skopiować obraz z jednego monitora na drugi.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zagwarantuje nam zachowany dostęp, do użytkowanego poprzez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z nad wyraz cennych złączy USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer informacji jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.