Menu

UGREEN CR106 20270

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 

Opis

High Speed Mini USB 2.0 HUB

Hub został wyekwipowany w 4 porty USB 2.0, co zezwala na korzystanie z aż 4 maszyn jednocześnie podpiętych do jednego wejścia Twojego komputera. Brak wystarczającej ilości gniazd już nigdy nie będzie problemem. Do towaru możesz podłączyć między innymi klawiaturę, myszkę i dysk zewnętrzny, gwarantując sobie w ten sposób wygodę i swobodę działania.

szerokie użycie

Dzięki hubowi można na przykład momentalnie i łatwo przenosić dane między dwoma urządzeniami. O statusie sprzętu informuje ergonomiczna dioda LED. CR106 jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac OS i Linux, co pozwala stosować go niemal w każdej sytuacji. Hub działa na zasadzie Plug and Play, korzystanie z niego jest więc wyjątkowo proste.

Potrójne zabezpieczenie

Hub został wyekwipowany w potrójny system zabezpieczeń. Broni on urządzenie przed przed przeciążeniem napięciowym, prądem wstecznym oraz prądem rozruchowym. Dzięki temu nie musisz się obawiać uszkodzenia swojego sprzętu w trakcie pracy. Hub UGREEN CR106 zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.