Menu

Microsoft Windows 10 HOME PL --FV 23%--WYSYŁKA EXPRESS

Cechy produktu

 • Wersja Windows 10 

Opis

1. Oryginalna Licencja z oryginalnym Kluczem z rynku wtórnego. 2. Zapewniamy poprawną aktywację. 3. Zapewniamy fachowe Wsparcie technologiczne. 4. Licencje pochodzą od certyfikowanych dostawców. Dane o Licencji
 • ORYGINALNY oryginalny Klucz Licencji - wysyłany elektronicznie
 • Licencja OEM z Rynku Wtórnego.
 • Program Pobierany z Oryginalnej Strony Microsoft
 • AKTYWACJA: poprzez Internet lub Telefoniczna w MICROSOFT.
 • DOŻYWOTNIA LICENCJA na podstawie pełnego dowodu zakupu.
 • PRZEZNACZENIE: Dla producenta i dla Domu
 • WERSJA JĘZYKOWA: POLSKA (Multilanguage).
Po zakupie klient uzyskuje:
 • ORYGINALNY Klucz licencji z do instalacji i aktywacji oprogramowania
 • Pełny Dowód Zakupu - który jest podstawą legalnej licencji
 • Link do pobrania Windows 10 Home 32/64bit z oryginalnej strony firmy Microsoft.
 • Instrukcję Aktywacji
 • Oświadczenie Prawne o legalnym zbyciu licencji
 • fachowe Wsparcie techniczne
 • Szybką Realizację
mocne strony Windows 10 najkorzystniejszy jak dotąd system Windows

System Windows 10 zaprojektowano do przenoszenia bez żadnych problemów z jednego urządzenia na inne. Jest szybki i czuły. Użytkownik uzyskuje choćby gratisową pomoc w formie rozmowy albo telefonicznie od prawdziwego człowieka. Dzięki systemowi Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek zrealizujesz wielkie zadania.

On po prostu działa

System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając doskonałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają ekspresowo uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niż kiedykolwiek zaimplementowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jako proces główny ze zdolnością do szybkiego przerzucenia na ekranie czterech komponentów równocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których Ci trzeba. Dodatkowo wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, prostym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge

Jest to kompletnie nowa przeglądarka, zaprojektowana, aby ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie lub używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swymi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez komponentów odwracających uwagę. Dostępny jest ponadto ulepszony pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum

najkorzystniejszym ekranem jest za każdym razem ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do przystępnego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

oryginalnie Twój

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego obecność na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi przez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.

Gry i Xbox

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym, notebookie lub tablecie obsługiwanym poprzez system Windows 10. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je momentalnie do swych przyjaciół, bez opuszczania gry.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.