Menu

Program MICROSOFT Windows 10 Home OEM 64BIT

Cechy produktu
  • Producent MICROSOFT 
  • Wersja Windows 10 
Opis

WINDOWS 10 HOME 32 bit 64 bit PL KLUCZ

✔️ Aktywacja ONLINE - starczy zastosować klucza i gotowe! Aktywacja nie wymaga aktywacji telefonicznej (Bez dzwonienia).

✔️ Klucz aktywacyjny do systemu Windows 10 Home dla wersji 32 i 64bit.

✔️ Masz pewność nabycia oryginalnej licencji która nie wygaśnie niespodzianie!

✔️ Możliwość ponownego użycia klucza na tym samym komputerze, np. Po reinstalacji systemu.

✔️ Bezterminowa i oryginalna licencja.

✔️ Wersja językowa: dowolna (W tym polska).

✔️ Pobieranie z oficjalnej strony Microsoft.

✔️ Stały dostęp do aktualizacji systemowych.

✔️ Istnieje możliwość aktualizacji systemu z Windowsa 7, 8, 8.1 do Windowsa 10, wysyłana jest instrukcja po zakupie (Poprzednia licencja przenosi się na nowszy system).

✔️ Po zakupie uzyskujesz: klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych, licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki wraz z instrukcją i odnośnik do pobrania systemu z oficjalnej strony.

Tutaj możesz nabyć klucz towaru w wersji OEM:

Windows 10 Home OEM

System operacyjny Windows 10 to nowoczesny następca wydanego uprzednio systemu Windows 8.1. Dopracowany interfejs i inne rozwiązania związane z User Experience (UX), zarządzaniem zasobami czy skutecznością sprawiają, iż Windows 10 usuwa dużo wad poprzednika, stając się wiodącą platformą systemową w domach i organizacjach na całym świecie.


Nowa wersja Windows 10

Wprowadzone usprawnienia dotyczą wszystkich aspektów działania oprogramowania. System Windows 10 Home wprowadza nowy poziom zgodności z zróżnicowanymi urządzeniami – aktywujesz go nie tylko na komputerze stacjonarnym czy laptopie,na dodatek na niektórych tabletach i smartfonach. W przypadku podłączenia zewnętrznych urządzeń system, w zależności od decyzji użytkownika, może przyjąć formę interfejsu dopasowaną w pierwszej kolejności do obsługi ekranu dotykowego albo myszki i klawiatury, proponując ogromną wygodę obsługi.


Wśród innych nowości wprowadzonych w Windowsie 10 można wyznaczyć między innymi uaktualniony wiersz poleceń, specjalnie zaprojektowaną obsługę wirtualnych pulpitów czy możliwość natywnego odtwarzania bezstratnych plików muzycznych FLAC (wcześniej wymagane było do tego zewnętrzne oprogramowanie wraz ze sterownikami). System korzysta z najnowocześniejszej biblioteki DirectX 12, odpowiedzialnej za generowanie obrazu i dźwięku w grach, dzięki temu to nadzwyczajny system na dodatek dla wielbicieli gier komputerowych.


Z długiej listy poprawek warto wspomnieć także o zauważalnie poprawionej stabilności, przypasowaniu do najnowszych procesorów, kart graficznych i innego typu części, modyfikacji systemów odpowiedzialnych za zabezpieczanie przed wirusami i atakami hakerskimi czy wieloma ułatwieniami związanymi z interfejsem użytkownika.


Klucz Windows 10 Home w Key-soft.plWindows 10 Home – klucz online

Aktywacja systemu Windows 10 odbywa się przy pomocy komfortowej procedury. Plik instalacyjny pobrany z oficjalnej strony producenta należy aktywować otrzymanym w Key-soft legalnym 25-znakowym kluczem systemu. Cały proces trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu minut i nie wymaga kontaktu z pomocą techniczną – całość przeprowadzana jest online. Wraz z oryginalnym kluczem Windows 10 uzyskujesz pełen komplet aktualizacji Microsoftu. Licencja producenta przyznawana jest bezterminowo.


Uwaga: Klucz nie jest kompatybilny z systemami Windows 10 Home z literą N.

Pobranie odbywa się przez oficjalny instalator - daje to pewność, iż aktywowany system będzie w pełni praktyczny, a także nie będzie problemów z aktualizacjami.

Klucz aktywuje oryginalny system pobrany wprost od oficjalnej strony producenta.

Klucz nie zadziała dla systemu Windows 10 Home z literą N.

Do utworzenia nośnika systemowego wymagany jest pendrive (Minimum 8 gb) lub płyta DVD.

Instalator do tworzenia nośnika może być uruchomiony na systemie Windows 7 lub nowszym.


Wymagane do instalacji systemu:

- 2 GB RAM dla wersji 32-bitowej lub 4 GB RAM dla wersji 64-bitowej.

- 20 GB wolnej pamięci na dysku.

- 64 bitowy procesor z taktowaniem 1 GHz.


Alternatywne pobieranie:

Kliknij tutaj!


Nie wystawiamy faktury


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.