Menu

Szafka do łazienki Helta 3X - dąb artisan

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Kolor dąb 

Opis

Niesamowite połączenie postępowego designu i fachowej jakości! Z przyjemnością pokazujemy Ci wysoce praktyczną szafkę łazienkową Helta 3X z kolekcji Martis firmy Elior - i zachęcamy do poznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

Regał słupek Helta 3X to mebel znamionujący się ascetycznym designem oraz mocną oraz zrównoważoną konstrukcją. Szafka wyprodukowana została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża szafki wykończono opornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. użyteczne drzwiczki mogą być otwierane lewo- lub prawostronnie. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że szafka Helta doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym, industrialnym (loftowym) czy innowacyjnym. Stwórz w swoim domu specyficzny i ciepły klimat z regałem producenta Elior!

W ofercie posiadamy także szafki Helta w kolorach białym, dąb sonoma oraz wenge, jak również identyczne meble o szerokości 30 cm. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem albo wymiarem, zapraszamy tutaj.

Poniżej demonstrujemy przykładową wizualizację wnętrza z wykorzystaniem szafki Helta 3X.

Kliknij

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.