Menu

Szafka łazienkowa Helta 2X - biała

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Kolor biały 
Opis

Niesamowita kompilacja minimalistycznego stylu i fachowej jakości! Z przyjemnością przedstawiamy Ci wysoce praktyczną szafkę łazienkową Helta 2X z kolekcji Martis producenta Elior - i nakłaniamy do zapoznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

Regał słupek Helta 2X to mebel charakteryzujący się bezkompromisowym designem i solidną i zrównoważoną konstrukcją. Szafka tworzona została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. praktyczne drzwiczki mogą być otwierane lewo- albo prawostronnie. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że szafka Helta nadzwyczajnie nadaje się do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jakbezkompromisowym, industrialnym (loftowym) czy progresywnym. Stwórz w swym domu oryginalny i ciepły klimat z regałem producenta Elior!

W ofercie posiadamy także szafki Helta w kolorach dąb sonoma, dąb artisan, a także wenge, jak także identyczne meble o szerokości 40 cm. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem albo wymiarem, zapraszamy tutaj.

Poniżej przedstawiamy przykładową wizualizację wnętrza z użyciem szafki Helta 2X.

Kliknij

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.