Menu

Smilesonic KIDS Dino Szczoteczka Soniczna Dla Dzieci

Cechy produktu
 • Producent Smilesonic 
 • Rodzaj elektryczna 
Opis
Szczoteczka Smilesonic KIDS Dino Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS Dino jest rewelacyjną propozycją dla wszystkich dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. dobra higiena zębów i dziąseł u dzieci jest kluczowa w zachowaniu zdrowej jamy ustnej w przyszłości. Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS Dino umożliwia wprowadzenie właściwych nawyków związanych z dbaniem o czystość ząbków. Najczęściej urządzenie zostało dostosowane specjalnie do wrażliwej jamy ustnej dzieci, w związku z tym gwarantuje w pełni bezpieczne efektywne dbanie o higienę ząbków i dziąseł już od najmłodszych lat, nie wywołując podrażnień. Dlaczego warto wybrać szczoteczkę soniczną dla dzieci Smilesonic KIDS Dino?
 • Bezpieczne i wydajne mycie dzięki wyjątkowo delikatnym włóknom szczoteczki, które nie powodują podrażnień.
 • Szczoteczka czyści z szybkością maksymalną aż do 62 000 ruchów na minutę.
 • eliminuje do 10 razy więcej płytki nazębnej w przeciwieństwie do szczoteczki manualnej.
 • Główka czyszcząca dostosowana do dziecięcej jamy ustnej.
 • dodatkowo posiada funkcje pozwalające na proste i wydajne dbanie o higienę ząbków u najmłodszych.
Wybierz tryb pracy szczoteczki dostosowany do potrzeb Twojego dziecka Szczoteczka soniczna Smilesonic KIDS Dino przeznaczona jednocześnie dla młodszych dzieci, które zaczynają dopiero przygodę z poprawną higieną jamy ustnej i tych nieco starszych. Dlatego ma dwa tryby pracy:
 • Clean – tryb klasycznego mycia, eliminujący z ząbków mlecznych codzienne bakterie i osady. Natomiast szybkość szczoteczki w tym trybie wynosi aż 62 000 ruchów na minutę.
 • Sensitive – program asygnowany na ogół dla młodszych dzieci, a także tych, które dopiero zaczynają mycie urządzeniem sonicznym i posiadają bardziej wrażliwe ząbki. Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic Kids pracuje z prędkością 52 000 ruchów na minutę.
Szczoteczka bezpieczna dla Twojego dziecka Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS Dino wyprodukowane z myślą o delikatnej i wrażliwej jamie ustnej najmłodszych użytkowników. Mała główka czyszcząca zapewnia wygodę mycia ząbków. Ponadto miękkie włosie szczoteczki nie sprawia podrażnień i zapewnia bezpieczne i wygodne dbanie o higienę jamy ustnej dziecka. Dwa zaimplementowane czasomierze często zdarza się, że dzieci posiadają problem z czyszczeniem zębów przez zalecane dwie minuty. W związku z tym, marka Smilesonic znalazł rozwiązanie tego problemu. Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS Dino posiada dwa czasomierze:
 • dwuminutowy timer - po upływie czasu wyłącza urządzenie informując koniec mycia
 • półminutowy interwał - co 30 sekund uruchamia sygnał zawiadamiający dziecko o tym, że czas zmienić obszar mycia ząbków
sprawna bateria szczoteczki Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic KIDS Dino szczególnie efektywną litową baterie. Zakładając, że mycie ząbków odbywa się dwa razy dziennie poprzez dwie minuty, to bateria szczoteczki jest w stanie wytrzymać aż do dwóch miesięcy po naładowaniu. Natomiast czas ładowania baterii wynosi od 6 do 15 godzin. Jeden przycisk do wszelkiego Obsługa szczoteczki jest wyjątkowo prosta. Urządzenie wielofunkcyjne wyposażone zostało w jeden przycisk, który służy do włączania i wyłączania szczoteczki i odpowiada za zmiany trybu pracy. Dzięki temu szczoteczka Smilesonic KIDS Dino nie powinna być problematyczna w obsłudze przez najmłodsze dzieci. Szczoteczka soniczna dla dzieci SMilesonic Kids- Jak ją stosować?
 1. Nałóż na końcówkę pastę do zębów odpowiednią dla dzieci.
 2. Uruchom szczoteczkę wybierając program przypasowany do potrzeb dziecka.
 3. Przesuwaj szczoteczkę wzdłuż każdej z 4 partii zębów, poświęcając około 30 sekund na każdą z nich. w dodatku o zmianie każdej z nich Smilesonic KIDS przypomni ci dzięki zaimplementowanemu interwałowi czasowemu. Po upływie 30 sekund urządzenie wyłączy się na krótką chwilę, przypominając Ci o przejściu na kolejną za partii zębów.
 4. Szczotkuj zęby przez co najmniej 2 minuty. Po tym czasie urządzenie samo się wyłączy dzięki zaimplementowanemu czasomierzowi.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.