Menu

GUM ActiVital SONIC szczoteczka soniczna czarna

Cechy produktu
 • Producent GUM 
 • Kolor czarny 
Opis
GUM ActiVital SONIC - szczoteczka soniczna

Podstawą codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest właściwa technologia szczotkowania zębów. Niemało badań udowadnia, że szczoteczki elektryczne usuwają do 99% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną. Szczoteczki soniczne efektywne czyszczenie zębów i subtelny masaż dziąseł.

Szczoteczka soniczna GUM ActiVital SONIC wibruje z szybkością 12 000 cykli na minutę sprawnie rozbijając płytkę nazębną i uporczywe osady. Starannie oczyszcza zęby również w miejscach niedostępnych dla włosia tradycyjnych szczoteczek do zębów. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką GUM ActiVital SONIC zapewnia komfort czystych zębów, zmniejsza ryzyko występowania próchnicy oraz przywraca zębom naturalną biel.

Szczoteczka soniczna GUM ActiVital SONIC dostępna jest w dwóch kolorach - białym i czarnym. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się sprawną higieną jamy ustnej każdego dnia.

GUM ActiVital SONIC - skuteczna ochrona przed próchnicą i stanami zapalnymi dziąseł

Główka szczoteczki sonicznej GUM ActiVital SONIC upraszcza dotarcie do wszystkich zębów zniżając ryzyko podrażnienia dziąseł i policzków. Ultra cienkie włókna są o 50% skuteczniejsze w dotarciu do przestrzeni międzyzęnbowych i anatomicznych kieszonek dziąsłowych w porównaniu z włosiem konwencjonalnych końcówek. Przestrzenie miedzyzębowe i kieszenie dziąsłowe to miejsca narażone na zaleganie płytki nazębnej, która jest głównym powodem stanów zapalnych dziąseł, a także chorób przyzębia. Mało końcówek do szczoteczek elektrycznych ma włókna docierające i oczyszczające miejsca trudnodostępne, dzięki czemu szczoteczka soniczna GUM ActiVital SONIC jest chętnie sugerowana Pacjentom w celu zapewnienia właściwej pielęgnacji jamy ustnej.

atuty szczoteczki wibracyjnej GUM ActiVital SONIC
 • mechanizm szczoteczki tworzy wibracje 12 000 cykli na minutę co gwarantuje precyzyjne oczyszczanie zębów, likwidowanie zalegającej płytki nazębnej, a także przebarwień,
 • ultra cienkie włosie dociera głębiej w przestrzenie międzyzębowe i anatomiczne kieszonki dziąsłowe rozszerzając efektywność czyszczenia,
 • ogranicza ryzyko pojawienie się próchnicy, chorób przyzębia i zapalenia dziąseł,
 • komfortowa rączka i opływowa główka szczoteczki powiększają komfort użytkowania,
 • zasilanie bateryjne (AAA) pozwana na korzystanie ze szczoteczki w każdych warunkach,
 • etui ochronne na końcówkę wymienną pozwala na higieniczne przechowywanie szczoteczki i jej przenoszenie.

Szczoteczka soniczna GUM ActiVital SONIC to towar z kolekcji ActiVital, która zagwarantuje ogólną ochronę zębów i dziąseł. Pasta do zębów GUM ActiVital to produktywna pasta przeciwpróchnicza, która oczyszcza zęby i wzmacnia szkliwo. Płyn do płukania jamy ustnej GUM ActiVital stanowi nadzwyczajne uzupełnienie szczotkowania zębów i wzmacnia ochronę przed próchnicą w miejscach trudnodostępnych w jamie ustnej.

pakiet GUM ActiVital SONIC mieści

 • szczoteczkę soniczną GUM ActiVita SONIC w wybranym kolorze,
 • końcówkę do szczoteczki,
 • etui ochronne na końcówkę,
 • baterię AAA,
 • gwarancję 24 miesięczną w PL.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.