Menu

Szczoteczka do zębów ETA Sonetic 0707 90000 Biały

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

Udziel swoim zębom tą najkorzystniejszą opiekę
bezprecedensowa technika w opiece o higienę dentalną. Nadzwyczajna przy prewencji i rozwiązywaniu kłopotów stomatologicznych.
Jeżeli masz wrażliwe zęby a szukasz stosownego wariantu do ich czyszczenia, to właśnie szczoteczka ETA SONETIC jest ta właściwa. Szczoteczka usuwa płytkę nazębną a czyści i przestrzenie międzyzębne lepiej, niż normalne ręczne szczoteczki. Pomaga w prewencji przeciwko próchnicy, kamieniu zębnemu, krwawieniu dziąseł, zapaleniu dziąseł, zapachu z ust i parodontozie. Ma trzy tryby czyszczenia: intensywne i oszczędne czyszczenie oraz tryb masażu dla lepszego przekrwienia dziąseł. Zdrowe dziąsła bowiem oznaczają zdrowe zęby. Głowica szczoteczki jest specjalnie zaprojektowana tak,starannie kopiowała zarys zębów i linię dziąseł. Świetnie tak pousuwa wszystkie nieczystości.

Mądra i produktywna szczoteczka
Szczoteczka do zębów jest oszczędna przy czyszczeniu zębów a dziąseł, dzięki technice microBUBBLES i sonicznej technice MOVE+ kiedy potrafi czyścić zęby nawet 31 000 ruchami za minutę a bardziej efektywnie tak wyeliminować płytkę nazębną i bakterie. Ma wyjątkowo długie wytrzymanie doładowania dzięki akumulatorowi Li-ion 3,7 V. Mądry 2-minutowy czasownik z 30 sekundowymi interwałami równomiernie czyści poszczególne części jamy ustnej. Rewelacyjna do codziennej higieny ustnej, do czyszczenia implantów, aparatów wyrównujących, mostków i koronek. Szczoteczki są wodoodporne a należą do grupy IPx7.

Kompletne wyposażenie
Do kompletnego i wydajnego czyszczenia zębów znajdują się w pakowaniu dwie głowice szczotki z barwnym rozróżnieniem z dobrej jakości szczecinkami. Do szczoteczek jest dostarczany także stojak do ładowania z bezprzewodową technologią i przestrzenią do odkładania wyposażenia. Ma także sygnalizację świetlną eksploatacji i ładowania.
ETA na ten produkt udziela dopełniającą przedłużoną gwarancję 3 lata na akumulator. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.