Menu

Szczoteczka do zębów ETA Sonetic 0710 90010 Różowy

Cechy produktu

  • Producent ETA 

Opis

To właściwe do twoich zdrowych zębów
rewolucyjna technika w opiece o higienę dentalną. Doskonała przy prewencji i rośnięciu nowych ząbków.
I te najmniejsze potrzebują dokładną opiekę, z zasady dlatego, żeby ich ząbki poprawnie rozwijały się a wyrosły w zdrowe i solidne uzębienie.
ETA SONETIC jest odpowiednim wariantem ich właściwego czyszczenia. Szczoteczka eliminuje płytkę nazębną a czyści i przestrzenie międzyzębne lepiej, niż normalne ręczne szczoteczki. Pomaga w prewencji przeciwko próchnicy, kamieniu zębnemu lub zapaleniu dziąseł. Dwa tryby czyszczenia: intensywne i oszczędne czyszczenie. Zdrowe dziąsła bowiem oznaczają zdrowe zęby.

Mądra i efektywna szczoteczka
Chodzi o szczoteczkę do zębów rozwiniętą specjalnie dla dzieci. Jest oszczędna przy czyszczeniu zębów i dziąseł. Dzięki technice microBUBBLES i sonicznej technice MOVE+ potrafi czyścić zęby choćby 16 000 ruchami za minutę a bardziej sprawnie tak zlikwidować płytkę nazębną i bakterie. Ma bardzo długie wytrzymanie w zależności od rodzaju użytych baterii. Wytrzyma 3 - 7 miesięcy przy normalnym rutynowym wykorzystywaniu. Mądry 2-minutowy czasownik z 30 sekundowymi interwałami równomiernie czyści poszczególne części jamy ustnej i zawiadamia poszczególne etapy czyszczenia. Idealna do codziennej higieny ustnej.
A aby się twoim dzieciom czyszczenie ząbków więcej podobało, jest szczoteczka kolorowo podświetlona.

Kompletne wyposażenie
W pakowaniu znajdują się dwie szczoteczki do zębów. Jedna dla dzieci w wieku 3-6 lat a jedna dla dzieci w wieku 7-10 lat. Szczoteczki są zaopatrzone w dobrej jakości delikatne DuPont szczeciny do delikatnych dziecięcych ząbków i dziąseł. Rączka jest praktyczną formowana tak, żeby dzieciom wygodnie trzymała się a nie ślizgała z rąk. Cały wyrób jest wodoszczelny, więc mogą go spokojnie i wrzucić do wody. Szczoteczka działa na 1 szt. Baterii AAA, która jest częścią pakowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.