Menu

Szczoteczka do zębów ETA Sonetic 1707 90000 Biały

Cechy produktu
  • Producent ETA 
Opis
To właściwe do twoich zdrowych zębów
rewolucyjna technologia w opiece o higienę dentalną. Znakomita przy prewencji i rozwiązywaniu kłopotów stomatologicznych.
Jeżeli masz wrażliwe zęby a szukasz trafnego rodzaju do ich czyszczenia, to właśnie szczoteczka ETA SONETIC jest ta właściwa. Szczoteczka likwiduje płytkę nazębną a czyści i przestrzenie międzyzębne lepiej, aniżeli normalne ręczne szczoteczki. Pomaga w prewencji przeciwko próchnicy, kamieniu zębnemu, krwawieniu dziąseł, zapaleniu dziąseł, zapachu z ust i parodontozie. Ma trzy tryby czyszczenia: intensywne i oszczędne czyszczenie oraz tryb masażu dla udoskonalonego przekrwienia dziąseł. Zdrowe dziąsła bowiem oznaczają zdrowe zęby. Głowica szczoteczki jest specjalnie zaprojektowana tak,dokładnie kopiowała kształt zębów i linię dziąseł. Perfekcyjnie tak wyeliminuje wszystkie nieczystości.

Mądra i efektywna szczoteczka
Szczoteczka do zębów jest oszczędna przy czyszczeniu zębów a dziąseł, dzięki technice microBUBBLES i sonicznej technologii MOVE+ kiedy potrafi czyścić zęby nawet 31 000 ruchami za minutę a bardziej skutecznie tak wyeliminować płytkę nazębną i bakterie. Ma nad wyraz długie wytrzymanie doładowania dzięki akumulatorowi Li-ion 3,7 V. Mądry 2-minutowy czasownik z 30 sekundowymi interwałami równomiernie czyści poszczególne części jamy ustnej. Genialna do codziennej higieny ustnej, do czyszczenia implantów, aparatów wyrównujących, mostków i koronek. Szczoteczki są wodoodporne a należą do grupy IPx7.
Po użyciu możesz szczoteczki pozbawić aż 99,9% bakterii dzięki UV urządzeniu do sanitaryzacji, które dzięki światła UV szczoteczki dezynfekuje i przygotowuje na następne użycie. Czyszczenie tak będzie maksymalnie higieniczne.

Kompletne wyposażenie
Do kompletnego i efektywnego czyszczenia zębów znajdują się w pakowaniu trzy głowice szczoteczki z kolorowym rozróżnieniem i z korzystnej jakości szczecinkami. Do szczoteczek jest dostarczany także stojak do ładowania z bezprzewodową technologią i przestrzenią do odkładania wyposażenia. Ma także sygnalizację świetlną eksploatacji i ładowania.
ETA na ten produkt udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 3 lata na akumulator. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.