Menu

Szczoteczka rotacyjna ORAL-B PRO 770 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Braun 

Opis

Braun Oral-B PRO 770 CrossAction szczoteczka elektryczna do zębów (D16.513) z 2 końcówkamiSzczoteczka elektryczna z krągłą główką czyszczącą firmy Oral-B zapewnia precyzyjne i dokładne czyszczenie zębów i dbałość o zdrowie dziąseł.

Model Oral-B PRO 770 został zaopatrzony w innowacyjną technikę czyszczącą 3D. Jest to połączenie ruchów oscylacyjnych, rotacyjnych, a także pulsacyjnych. Połączenie tych ruchów daje ulepszone efekty mycia zębów.

Wytrzymały akumulator pozwala długo cieszyć się pracującą szczoteczką. Natomiast 2-minutowy timer pomaga lepiej kontrolować czas przeznaczony na skrupulatne umycie zębów. Atuty i cechy szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B PRO 770:zaawansowana technika czyszcząca 3D.

Swoją skuteczność i staranność czyszczenia opiera na 3 rodzajach ruchów. Każdy wariant ruchu pełni inną funkcję. Ich połączenie wpływa na efektywniejsze mycie zębów.Ruchy oscylacyjne rozbijają płytkę nazębnąRuchy rotacyjne efektywnie usuwają rozbitą płytkę nazębnąRuchy pulsacyjne wzmacniają działanie ruchów rotacyjnych, usuwając do 100% więcej nagromadzonej płytki nazębnej w kontraście do zwykłej szczoteczki manualnejokrągła główka czyszcząca otacza starannie każdy ząb gwarantując skrupulatne mycie, dotarcie do trudniej dostępnych miejsc i w wyniku czego czyste i zdrowe zęby.

W komplecie znajdują się 2 końcówki CrossAction. Ten wariant końcówki ma charakterystycznie ułożone włosie pod pewnym kątem o różnorodnej długości, a także twardości, co wspomaga ulepszone oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz jednoczesne czyszczenie jak największej powierzchni zębaszczoteczka posiada jeden uniwersalny tryb pracy optymalny do codziennego mycia zębówwidoczny wskaźnik poziomu naładowania akumulatoradługi czas pracy na jednym naładowaniu - wbudowany akumulator pozwala cieszyć aż 2 tygodnie regularnym wykorzystywaniem szczoteczkilepsza kontrola czasu mycia zębów dzięki 2-minutowemu timerowi.

Jest to czas mycia zębów zalecany poprzez dentystów, dla uzyskania jak najkorzystniejszych efektów.do modelu Oral-B PRO 770 pasuje mnóstwo końcówek producenta Oral-B. Dlatego również każdy może wybrać taką końcówkę, która najlepiej będzie spełniać jego kryteria.estetycznie wyglądająca szczoteczka w błękitnym kolorze będzie ładnie prezentować się w każdej łazienceZestaw Braun Oral-B PRO 770 posiada:1 x szczoteczka (rękojeść) w odcieniu jasnoniebieskim2 x końcówi Braun Oral-B CrossAction1 x ładowarka z miejscem na dwie końcówkiinstrukcja obsługi2-letnia gwarancja producentaNajczęściej zadawane pytania:Jak niejednokrotnie należy wymieniać końcówki Oral-B i jak rozpoznać, iż końcówka jest do zamiany?Końcówki najlepiej wymieniać co około 3 miesiące albo częściej w zależności od potrzeb.

Regularna podmiana końcówek jest bardzo ważna. Zużyte włókna szczoteczki nie czyszczą już tak dobrze jak na początku. Wielkim ułatwieniem do rozpoznania czy końcówka jest do zamiany jest występowanie włókien wskaźnikowych.

Są to niebieskie włókna, które wraz ze poziomym zużycia zaczynają się odbarwiać i zmieniać odcień na biały. Jest to istotny sygnał że końcówka powinna być wymieniona na nową.Ile obrotów wykonuje szczoteczka Oral-B PRO 770?Szczoteczka pozostała wyposażona w system czyszczenia 3D.

Wykonuje 8800 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych oraz 20 000 ruchów pulsacyjnych. Dzięki temu uzyskujemy udoskonalone efekty czyszczenia zębów....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.