Menu

Szczoteczka Soniczna Smilesonic EX

Cechy produktu

 • Producent Smilesonic 
 • Kolor zielony, biały, niebieski, czarny, czerwony 

Opis

Szczoteczka Soniczna Smilesonic EX

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX dzięki oryginalnej technice mikrodrgań i aż 5 przeróżnym trybom pracy zapewnia kompleksową ochronę przed bakteriami, płytką, nazębną i powszednimi nalotami.

W pakiecie wyszukamy 4 wymienne końcówki o najróżniejszych właściwościach przemywających oraz komfortowe, użyteczne etui, dzięki któremu doskonale stanie na wysokości zadania ponadto w dalekich podróżach, czy wspólnych biwakach.

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę soniczną Smilesonic EX?
 • likwiduje do 10 razy więcej płytki nazębnej w stosunku do szczoteczki manualnej.
 • eliminuje problem krwawiących dziąseł nawet po 2 tygodniach stosowania.
 • Skutecznie czyści jednocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe
 • udoskonala ukrwienie dziąseł i jamy ustnej, przez co zniża ryzyko wypadania zębów

Wybierz końcówkę dostosowaną do Twoich potrzeb

komplet posiada 4 rozmaite od siebie końcówki, wyprodukowane do pracy w każdych warunkach!

 • DailyClean – końcówka o średniej twardości włosia, służąca do codziennej pielęgnacji.
 • ShinyWhite – końcówka o twardym włosiu, pozwalająca odzyskać zębom swój naturalnym biały kolor.
 • SensiTouch – końcówka o miękkim włosiu, gwarantująca komfortową higienę jamy ustnej, stworzona z myślą o osobach dotkniętych nadwrażliwością i tych dotkniętych problemem krwawiących dziąseł.
 • OrthoClean – końcówka o długim włosiu, zaprojektowana z myślą o użytkownikach aparatów ortodontyczny, mostów, koron oraz innych wypełnień protetycznych. Perfekcyjnie sprawdza się również w oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych.

Wszystkie końcówki zostały wyposażony we wskaźnik zużycia włosia prezentujący kiedy należy wymienić końcówkę czyszczącą na nową.

bezusterkowa technika soniczna

bezprecedensowa technologia oparta na mikrodrganiach o starannie dopasowanej częstotliwości efektywnie rozbija i eliminuje płytkę nazębną, przywracając zębom naturalny połysk i świeży oddech już od pierwszego szczotkowania.

Szczoteczka soniczna smilesonic EX zagwarantuje kompleksowe czyszczenie jamy ustnej, docierając tam, gdzie nie docierają zwykłe szczoteczki manualne. Skrupulatnie czyści jednocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe.

Aż 5 trybów pracy!

Szczoteczka Soniczna Smilesonic EX proponuje aż 5 trybów pracy, dzięki czemu prosto sprosta każdym wymaganiom i będzie produktywna za każdym razem wtedy kiedy tego potrzebujesz.

 • Clean – do codziennej higieny jamy ustnej. Usuwa bakterie skatalogowane na powierzchni szkliwa. Szczoteczka porusza się w nim z prędkością 62 000 ruchów na minutę.
 • Sensitive – zezwala na delikatne oczyszczenie zębów i dziąseł, istotnie przeznaczony osobom z nadwrażliwościami, a także debiutantom. Szczoteczka pracuje w nim z szybkością 62 000 ruchów na minutę.
 • Gum Care – tryb łączący w sobie eliminowanie z zębów bakterii wraz z masażem dziąseł, posiadającym poprawić ich ukrwienie. Umożliwia pracę szczoteczki z szybkością 62 000 ruchów na minutę.
 • White – specjalny tryb wybielający, zezwalający na usunięcie osadów odpowiedzialnych za przebarwienia. Szczoteczka pracuje w nim na maksymalnych obrotach 96 000 ruchów na minutę.
 • Polish – tryb asygnowany osobom, które chcą wypolerować swoje szkliwo i uczynić je błyszczącym przed wieczornym wyjściem na przyjęcie. Wprawia w szczoteczkę w 70 000 ruchów na minutę.
usuwa problem krwawiących dziąseł

Problem krwawiących dziąseł dotyka wielu Polaków. Co jednak zrobić gdy ta dolegliwość dotyczy też i Ciebie? głównie działać i nie uznawać tego zjawiska za naturalne!

Najczęstszymi powodami krwawiących dziąseł są na ogół zbyt silne szczotkowanie, a także nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej wzdłuż lini dziąseł i przestrzeniach międzyzębowych. Bakterie żyjące w osadzie powstającym wzdłuż linii dziąseł, wykorzystując zawarte w pożywieniu cukry produkują kwasy, które mogą podrażniać dziąsła i rozpuszczać szkliwo prowadząc do stanów zapalnych, podatności na krwawienie i osłabienia struktury zębów.

Szczoteczka Smilesonic EX eliminuje problem krwawiących dziąseł działając kompleksowo na obydwie przyczyny krwawienia dziąseł. Dzięki delikatnym mikrodrganiom skutecznie likwiduje wszelkie skażenia, a dzięki delikatnym mikrodrganiom nie podrażnia dziąseł!

broni zęby przed przedwczesnym wypadaniem

Jednym z głównych czynników wywołujących przedwczesną utratę zębów jest nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej w sąsiedztwie przyzębia. W powstałym osadzie gromadzą i rozwijają się chorobotwórcze bakterie, mogące przemieszczać się w głąb kieszonek dziąsłowych, stwarzając kieszenie patologiczne, które mogą przyczyniać się do zaniku kości i rozchwiania zębów.

Ze szczoteczką soniczną Smilesonic EX sprawnie rozbijesz i usuniesz kamień oraz płytkę nazębną, co pozwoli Ci radować się zdrowym uzębieniem widocznie dłużej w przypadku stosowania szczoteczki manualnej.

O 30% krótszy czas szczotkowania!

Według zaleceń dentystów czas szczotkowania szczoteczką manualną powinien wynosić około 3 minut. Badania pokazują,zasadnicza większość Polaków robi to zbyt krótko, formujejąc dla siebie zagrożenie rozwoju próchnicy. Aktualnie badania wskazują, że problem ten może dotykać nawet 90% Polaków plasując nas daleko za krajami zachodnimi.

Dzięki Smilesonic EX nie tylko dokładnie wyczyścisz zęby lecz i stanowczo skócisz czas szczotkowania nawet do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki dwóm zaimplementowanym czasomierzom urządzenie poinformuje Cie kiedy zmienić partię zębów i zasugeruje kiedy zakończyć szczotkowanie!

Dwa zaimplementowane czasomierze

Wizja osoby myjącej zęby z minutnikiem w ręku jest w rzeczywistości jest raczej niewiele prawdopodobna, jednak dzięki Smilesonic EX pełna higiena jamy ustnej jest banalnie prosta! Dzięki wyposażeniu w 2 niezależne czasomierze urządzenie przypomni Tobie kiedy zmienić partie zębów, a także zakończyć szczotkowanie!

 • 30 sekund - Czas na zmianę partii zębów. Po 30 sekundach urządzenie na krótką chwilę wstrzymuje pracę, by zasugerować zmianę partii zębów.
 • 2 minuty - Koniec pracy. Po upływie tego czasu urządzenia automatycznie się wyłącza zawiadamiając koniec czasu zalecanego dla sonicznego mycia zębów.
Jak stosować szczoteczkę?
 1. Nałóż na końcówkę ulubioną pastę do zębów. (Polecamy bezfluorową pastę konopną XOC)
 2. Uruchom szczoteczkę wybierając program dobrany do Twoich potrzeb.
 3. Przesuwaj szczoteczkę wzdłuż każdej z 4 partii zębów, poświęcając około 30 sekund na każdą z nich. O zmianie każdej z nich Smilesonic EX przypomni ci dzięki zaimplementowanemu interwałowi czasowemu. Po upływie 30 sekund urządzenie wyłączy się na krótką chwilę, przypominając Ci o przejściu na kolejną za partii zębów.
 4. Szczotkuj zęby poprzez co najmniej 2 minuty. Po tym czasie urządzenie samo się wyłączy dzięki zaimplementowanemu czasomierzowi.
Odbierz dodatkowy rabat

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy do naszej oferty nie dodali czegoś więcej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną promocje.

kupując w naszym sklepie w naszym sklepie szczoteczkę soniczną Smilesonic EX otrzymasz na dodatek 10% rabat na przyszłe zamówienie!

Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie krótkiego formularza, który wyślemy na Twoją skrzynkę po dokonaniu zakupu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.