Menu

Szczoteczka Soniczna Smilesonic GO White

Cechy produktu

 • Producent Smilesonic 

Opis

Szczoteczka Soniczna Smilesonic GO White do Zębów Szczoteczka soniczna Smilesonic GO White, to najnowszy artykuł uznanej brytyjskiej producenta, która dzięki przykładaniu szerokiej wagi do jakości i ogromnej funkcjonalności produktów zyskała sobie zachwyt wśród dziesiątek tysięcy Polaków. Dzięki aż 96 000 ruchów na minutę Szczoteczka Smilesonic GO White produktywnie rozbija kamień i płytkę nazębną i zapewni do 30% krótszy czas szczotkowania od szczoteczek sonicznych! Urządzenie pracuje w aż 3 niezależnych trybach skutecznie czyści i wybiela każdy wariant uzębienia. Niezwykle potężnie zaleca sięosobom dotkniętym problemem krwawiących dziąseł i nadwrażliwością zębów dzięki delikatności jaką bez dwóch zdań proponuje soniczne mycie zębów. Pojemna bateria 600mAh umożliwia aż 180 minutowy czas pracy co proponuje około 90 cyklów mycia bez konieczności ładowania! Prezentacja produktu Dlaczego warto wybrać szczoteczkę soniczną Smilesonic GO White?
 • Czyści z prędkością do 96 000 ruchów na minutę
 • usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej w stosunku do szczoteczki manualnej.
 • usuwa problem krwawiących dziąseł choćby po 2 tygodniach używania.
 • Skutecznie czyści równocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe
 • ulepsza ukrwienie dziąseł i jamy ustnej, przez co może zniżać ryzyko wypadania zębów
bezawaryjna technologia soniczna rewolucyjna technologia oparta na mikrodrganiach o starannie dostosowanej częstotliwości sprawnie rozbija i eliminuje płytkę nazębną, przywracając zębom naturalny lśnienie i świeży oddech już od pierwszego szczotkowania. Szczoteczka soniczna smilesonic Go White pracuje z szybkością do 96 000 ruchów na minutę przez co zagwarantuje kompleksowe czyszczenie jamy ustnej i dociera tam, gdzie zwykłe szczoteczki nie posiadają szans. Skrupulatnie czyści równocześnie zęby jak i przestrzenie międzyzębowe. Aż 3 tryby pracy! Szczoteczka Soniczna Smilesonic GO White oferuje aż 3 tryby pracy, dzięki czemu łatwo sprosta każdym wymaganiom i efektywnie czyszcząc zęby za każdym razem wtedy kiedy tego potrzebujesz.
 • Clean (czyszczenie) – podstawowy tryb pracy, zapewniający likwidowanie powszednich bakterii, nalotów i minimalizujący ryzyko wystąpienia kamienia nazębnego. Szczoteczka pracuje w nim z prędkością 82.000 ruchów na minutę.
 • White (wybielanie) – tryb dedykowany dla osób, które marzą o śnieżnobiałym, hollywoodzkim uśmiechu. Świetnie eliminuje plamy i przebarwienia, w ten sposób wybielając nasze zęby. Szczoteczka pracuje w nim z maksymalną szybkością 96.000 ruchów na minutę.
 • Sensitive (delikatne mycie) – tryb asygnowany osobom posiadającym wrażliwe zęby, oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z urządzeniami sonicznymi. Szczoteczka pracuje w nim ze szczególną delikatnością, nie potęgując dolegliwości związanych z nadwrażliwością. Szybkość jej ruchów wynosi 62.000 na minutę.
likwiduje problem krwawiących dziąseł Problem krwawiących dziąseł dotyka wielu Polaków. Co jednak zrobić gdy ta dolegliwość dotyczy na dodatek i Ciebie? przeważnie działać i nie uznawać tego zjawiska za naturalne! Najczęstszymi powodami krwawiących dziąseł są najczęściej zbyt silne szczotkowanie i nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej wzdłuż lini dziąseł i przestrzeniach międzyzębowych. Bakterie żyjące w osadzie powstającym wzdłuż linii dziąseł, wykorzystując zawarte w pożywieniu cukry produkują kwasy, które mogą podrażniać dziąsła i rozpuszczać szkliwo prowadząc do stanów zapalnych, podatności na krwawienie i osłabienia struktury zębów. Szczoteczka soniczna Smilesonic GO White eliminuje problem krwawiących dziąseł działając kompleksowo na obydwie przyczyny krwawienia dziąseł. Dzięki delikatnym mikrodrganiom skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a dzięki delikatnym mikrodrganiom masuje dziąsła powiększając ich ukrwienie i wzmacniając je od środka! chroni zęby przed przedwczesnym wypadaniem Jednym z głównych czynników powodujących przedwczesną utratę zębów jest nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej w sąsiedztwie przyzębia. W powstałym osadzie gromadzą i rozwijają się chorobotwórcze bakterie, mogące przemieszczać się w głąb kieszonek dziąsłowych, stwarzając kieszenie patologiczne, które mogą przyczyniać się do zaniku kości i rozchwiania zębów. Ze szczoteczką soniczną Smilesonic GO White produktywnie rozbijesz i wyeliminujesz kamień i płytkę nazębną, co pozwoli Ci radować się zdrowym uzębieniem znacznie dłużej w przypadku wykorzystywania szczoteczki manualnej. O 30% krótszy czas szczotkowania! Według zaleceń dentystów czas szczotkowania szczoteczką manualną powinien wynosić około 3 minuty. Badania pokazują,stanowcza większość Polaków robi to zbyt niedługo, tworzyjąc dla siebie zagrożenie rozwoju próchnicy. Obecnie badania wskazują, iż problem ten może dotykać nawet 90% Polaków plasując nas daleko w tyle za krajami zachodnimi. Szczoteczka soniczna Smilesonic GO White nie tylko starannie wyczyścisz zęby lecz i stanowczo skócisz czas szczotkowania choćby do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki dwóm zastosowanym czasomierzom urządzenie poinformuje Cie kiedy zmienić partię zębów i zasugeruje kiedy zakończyć szczotkowanie! zaimplementowany czasomierz Dzięki Smilesonic GO White nie tylko skrupulatnie wyczyścisz zęby lecz i stanowczo skócisz czas szczotkowania choćby do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki zastosowanemu czasomierzowi urządzenie automatycznie poinformuje Cię kiedy powinieneś zakończyć szczotkowanie jamy ustnej. Jak stosować szczoteczkę soniczną?
 1. Nałóż na końcówkę ulubioną pastę do zębów. (Polecamy bezfluorową pastę konopną XOC)
 2. Uruchom szczoteczkę wybierając jeden z trzech programów..
 3. Przesuwaj szczoteczkę wzdłuż każdej z 4 partii zębów, poświęcając około 30 sekund na każdą z nich.
 4. Szczotkuj zęby przez co najmniej 2 minuty.
Poznaj nowe możliwości! Do szczoteczki można ponadto dokupić końcówki, dzięki którym lepiej skonsolidujesz ją do Twoich potrzeb. Dzięki specjalnym końcówkom nadzwyczajnie czyści w dodatku aparaty ortodontyczne i mosty, trafiając tam gdzie manualne szczoteczki nie miałyby szans.
 • DailyClean – końcówka o średniej twardości włosia, służąca do codziennej pielęgnacji.
 • ShinyWhite – końcówka o twardym włosiu, pozwalająca odzyskać zębom swój naturalny biały kolor.
 • SensiTouch – końcówka o miękkim włosiu, gwarantująca wygodną higienę jamy ustnej, wykonana z myślą o osobach dotkniętych nadwrażliwością, a także tych dotkniętych problemem krwawiących dziąseł.
 • OrthoClean – końcówka o długim włosiu, zaprojektowana z myślą o użytkownikach aparatów ortodontyczny, mostów, koron, a także innych wypełnień protetycznych. Nieprzeciętnie sprawdza się dodatkowo w oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.